Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz az hogy a PS3-nál ingyen...

Alexmcleod kérdése:

Igaz az hogy a PS3-nál ingyen lehet internetezni? és egy "kezdő" PS3 játékosnak mennyire bonyolult eligazodni rajta? és még annyi hogy magyar a menüje?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ingyen lehet Multiplayer-ezni, internetezni is tudtommal ingyenes.A menüben nincs magyar, de választhatsz német, angol, japán, francia, svéd és még pár nyelvet( [link] Remélem jól mondtam, ha valamit rosszul mondanék javítsatok ki(mert nekem csak Nintendo konzolom van:D)
2011. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rosszul ment a link: [link] :D
2011. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Internet már nincs rajta, mármint böngésző. Psn-re tudsz vele felcsatlakozni, nézd meg youtube-on, hogy mi is az.
2011. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
esetleg egy linket tudnál adni ahol ezt bemutatják???
2011. febr. 25. 22:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Ecsém... Na jó, itt van egy. A lényeg hogy nem tudsz ps3-on gyakorikerdesekezni, meg youtube-ozni, meg ilyesmi, ne úgy képzeld el a netet. A PSN játékra van. Videok, demok, vásárolható cuccok, és persze multiplayer.

http://www.youtube.com/watch?v=z5dUSjyLpIA

2011. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy eredetileg lehetett rajta netezni, de az új firemwarek ezt már letiltották, nem támogatja többet a Linuxot. Szóval találhatsz olyan videót, amin youtube-oznak, de ez már nincs sajna.
2011. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
lenne még 1 kérdésem és ha úgy oldom meg hogy USB-s internetet veszek PL:Vodafon akkor úgy lehet internetezni????
2011. febr. 26. 12:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem érted. A Ps 3 egy játékkonzol. Nem pc, laptop, notebook, okostelefon. Nem lehet rajta böngészőt futtatni. Az internetet rá tudod csatlakoztatni, de ezzel azt éred el, hogy tudsz multiplayer játszani, azaz más emberek ellen világszerte, valamint vásárolhatsz a Playstation Networkon keresztül játékokat, dlc-ket, háttereket, stb.

Egy módja van talán, hogy futtass rajta megint böngészőt, az az, ha használod az új törést. Viszont ennek meg olvass utána, jelenleg a Sony azon van, hogy eltüntesse ezeket a felhasználókat, úgyhogy le leszel tiltva rövid időn belül a hálózatról, sőt már bírósági esetek is vannak mostanában, olvass utána. A lényeg, ne akarj ps3-on internetezni. Az játékra van. Most is netezel valamin, használd azt.

2011. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy lehet én nem értem? Mobilnettel szerintem konzolok nem működnek, ha erre gondoltál. Wifi vagy kábel.
2011. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen én arra gondoltam hogy mobil internet USB-sen bedugod a PS-be és go internet vagy esetleg arra hogy amit kaptam modemet azt összekötni a PS-sel mert én azt hittem hogy így lehet internetezni kár hogy nem :(:(
2011. febr. 27. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!