Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3-ba tettem be egyedi...

A Sims 3-ba tettem be egyedi tartalmakat, néhányat elfogadott, pl kész simeket. De a játékon belül hol vannak? Nem találom. Pl a hajat se.

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 18:09
 1/4 A kérdező kommentje:
most megtaláltam egyet.viszont egyből kilépett a játékból..-.- na ez most mi?
2011. febr. 28. 18:11
 2/4 anonim ***** válasza:
eredeti a dvd?
2011. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem.viszont nem frissítettem, az utolsót crackeltem csak, és tökéletesen müködik. csak 1-2 tartalmat meg se jelenit néhánynál meg hirtelen kilép a játékból...Lehet virusos..v nemtom..
2011. febr. 28. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, sok egyedi tartalom hibát okoz a játékban. Sajnos nehéz kiszűrni, melyik biztonságos és melyik nem. Én már egyáltalán nem használok egyedi tartalmat, pedig olyan jól néznek ki. Sokkal jobbak vannak, mint amiket az EA csinál.

Szerintem töröld ki azt a hajat, amelyik kiléptetett. Nem fogod tudni használni.

2011. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!