Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dead Space 2-höz serial number?

Dead Space 2-höz serial number?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a DS2-t de megfagy a játék valahol a közepén. fel akartam tenni egy patch-et hozzá, de kér serial numbert. Sehonnan se tudom letölteni, ami linkeket a youtube-os videók adnak vagy nem jók, vagy egyszerűen nem indul el a letöltés.


segítsetek lécci

ne linket hanem konkrét serialt adjatok ha tudtok


2011. márc. 6. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát én megvettem és ilyen gondom nincsen bocsi.
2011. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Multizni sem fogsz tudni, ha nem eredeti. Egyébként meg letöltött játékhoz nem szoktak adni serialt, vagy generatort a letöltött cuccok mellett? Nem vágom, régen felhagytam a játékok töltögetésével, de régen mindig volt.
2011. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Szamodef válasza:

1. válaszoló:

Nem mindenkinek van pénze h megvegye a játékokat, úgyhogy ha nem tudsz érdembeli választ adni akkor inkább ne is írj semmit.... ugyanez a problémám amúgy, Chapter 7-ben a sárga féynű folyosó végén mikor nyitom az ajtót akkor kilép a játék, és én is a patcheléssel próbálkoztam de serialt nem találok.. nem akarok vele multiplayerben játszani, csak végig akarok tolni mert kíváncsi vagyok rá... viszont az olyan barmokat akik azt hiszik h segítenek azzal, hogy benyögig " vedd meg a játékot" azokat rühellem..... üzenem nekik: ADJATOK PÉNZT !

2011. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Szamodef válasza:
Sikerült megoldást találnom a problémára, ingyen és bérmentve, ha érdekel a megoldás, szamo.o(csigabiga)forrólevél(pont)com-pót msn címen megtalálsz !
2011. márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szamodef ha csak a történet miatt játszod nézd meg youtube-on egy végig játszást:P
2011. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
felvettelek szamodef msn-re, majd ha ráérsz megírhatnád h hogy kell:D
2011. márc. 8. 15:54
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha nem engedheted meg magadnak akkor talan nem kene ellopni. En sem engedhetek meg magamnak egy ferrarit, megsem kotok el egyet. Ha meg draganak talalod akkor varj egy evet es jatekot a harmadaert meg tudod majd venni (nem kiszamithatatlan).
2011. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Szamodef válasza:
egy ferrari elkötése nem ugyanaz, mint egy játék letöltése... tudod nekem van mit fizetnem, lakbér, kaja, nekem nem tolják a popsim alá a dolgokat.. így van "jobb helyre" is tennem a pénzt... de látom itt begyepesedett felfogású emberekre találtam ! szívesen elfogadok bárkitől bármekkora összeget, számlaszámot most nem írnék ki :)
2011. márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kepzeld nekem is van mire koltenem a penzemet (nekem se tolta senki a seggem ala a dolgokat csak en ismeros vagyok a prioritas koncepciojaval: Pl ezt szeretnem jatszani akkor nem megyek el sorozni a haverokkal ketszer, vagy elmegyek es nem iszom, stb). Egyebkent jogilag ugyanaz a ferreri elkotese es a letoltes: lopas. Csak az osszeg erteke mas. Attol hogy szerintem szemetseg mas munkajat ellopni attol nem vagyok begyopesedet. Tudod lehet dolgokat olcsobban is venni es nem kell mindent azzonal megvenni amint kojott (egy ev mulva ugyanazt a jatekot a toredekeert meg tudod majd venni).
2011. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

mennyi ostoba ember van itt:S Ki a fenének van pénze megvenni egy játokot több 10000 ft-ért?

Életemben egyszer vettem meg játékot, akkor se működött, visszavittem és a pézt se adták vissza, szal azóta bekaphatják a játékgyárak!!!!!!!


vegyen magának az eredeti játékot, akinek van annyi pénze.

2011. márc. 12. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!