Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A számítógép mindig azt írja...

A számítógép mindig azt írja ki ha valami játékot telepítettem hogy "Kevés a virtuális memória! " és sokszor el sem indítja. Ez ellen mit kell tenni? Várom a válaszokat!

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚRISTEN! gondolkozni kéne!!
2011. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen egyértelmü. Ha azt írja, hogy kevés a hely, az azt jelenti, hogy kevés a hely. a Sajátgépedben nézd meg a C, és a D merevlemez meghajtót. Valószínüleg, a C -n kevés a memória. Törölj le mindent, ami nem szükséges, de jobb esetben, a D -n sokkal több a hely. Így a telepítésnél, a telepítés helyét a C: ről javítsd D: re, ha ott a kevesebb hely. De szerintem túl bonyolítom a témát, hisz ez a világ talán leg egyértelműbb hibaüzenete...
2011. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát őőőő...xDDDD :D


1gigabájt=1024megabájt,1 megabájt=1024 kilobájt de nem részletezem mert lehet hogy a fenti is hibás de valami hasonlóak az adatok.:D:D erre a 3 ra van szükséged ha játékot telepítessz xD ja és minél több a Gigabájt annál jobb xd:D:D :P:P


Egyszerüsítve: ha szobádba nincs hely a csocsódnak,, akkor ba*d ki szekrényt :D :Pvű vagyis dobd ki ami nem kell....virtuálisan:D:D

2011. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezeket próbáltam már!De még ha 6 GB szabad hely van akkor is kiírja lent.
2011. márc. 8. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
21:22- es vagyok. Alap sazbály, hogy soha ne hagyj 6 GB helyet a számítógépeden. Egyrészt, azért, mert nem írja, de az operációs rendszerednek, virrusvődelemnek, stb. szüksége van esetlegesen helyre pl.: a frissítésekre, vagy egyéb szükségtelen vackokra. A másik pedig, hogy hiába van (csak) 6 GB helyed, ha a program, tegyük fel 7 GB- foglal. Mert még ha 5 GB lenne, akkor se engedné telepíteni, a fent említett okok miatt. Namármost. Vagy azt csinálod, amit mondtam, tehát helyet sazbadítassz fel, (nem, nem elég 30 MB-t felszabadítanod. Addíg csináld amígy minimum, nem lessz 15 GB a gépeden) vagy kilátástalanúl maradsz, a saját (hülyeségedben) ostobaságodban.
2011. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Unit88 ***** válasza:
Most lehet én vagyok a hülye de tudtommal a virtuális memória a RAM és nem a hely a gépen. Az is segít egy kicsit ha helyet szabadítasz fel vagy bezárod az olyan programokat amit épp nem használsz, de elméletileg ha veszel bele még RAM-t az megoldja a problémát.(Amúgy előző válaszolónak az én gépen fél GB-vel is működött amikor még csak egy 30GB-s winchesterem volt.
2011. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod a választ, inkább a válaszadókra figyelj, ne magadra.

A virtuális memória a merevlemezeden (winyó) kialakított memória terület.

Xp-nél: Sajátgép - rendszertulajdonságok - speciális - virtuális memória "alatt" állíthatod.

Na most, ha valaki "szívességből manuális-fix méretre állította, akkor egy nagyobb igényű program nem tudja annak méretét növelni, ettől lefagy. (Esetleg az oprendszer nem veszi figyelembe a növelésre irányuló kérést, de ilyennel még nem találkoztam.)

Nézd meg a leírt útvonalon, állítsd be úgy, hogy a Windows kezelje a méretet.

Mielőtt bármire használnád a gépedet, tanuld meg használni Operációs rendszered. Ma már ciki, ha valaki nem ért hozzá.

2011. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!