Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol érdemes megvenni a Modern...

Zsolt79 kérdése:

Hol érdemes megvenni a Modern Warfare 2-t?

Figyelt kérdés
Olvasgattam árakat, van ahol 12k, máshol 9, Budapesten hol vehetném meg? Tudom, hogy a google a barátom, de nem boldogulok. PC-s verzió kéne.
2011. márc. 10. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a Bad Company 2-t venném meg.
2011. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom, hogy vedd meg, PC-n rengeteg a hacker


[link]


itt 10k, és megbízható bolt, de tuti találsz olcsóbbat

2011. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én vaterán vettem 8-ért bontatlanban. és ajánlom erősen, hogy vedd meg, nagyon jó játék ,csak sajnos multiban tényleg van pár csiter.
2011. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%

sose értettem hogy egy játékot miért kell megvenni.

www.torrent.eval.hu

2011. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

17:41


Azért nem érted, mert hülye vagy! A készítők nem a semmiért csinálják a játékokat...

2011. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Minden játék torrent verzióját letöltöm és kipróbálom, de ami tetszik, megveszem, mert ennyit igazán megérdemel a játék készítője. Ez a játék pedig különösen tetszik nekem. Kipróbáltam az iwnetet, valóban rengeteg a csaló, de lehet találni jó pár olyan szervert, ahol tisztogatnak rendesen. És ha megvan az eredeti, és rájövök, hogyan lehetnék host (eddig is mindent megpróbáltam, sikertelenül, ha van profi, aki feltéved ide, help, pls :)), akkor én is bannolom a cheatereket. Néhány idióta miatt nem fogom kihagyni azt a jó kis játékot, annak ellenére sem, hogy nem vagyok egy híres játékos, nagyon ritkán jutok fel az élmezőnybe :). Plusz, ha megveszem az eredetit, gyűjthetek barátokat és játszhatok velük multit, vagyis kiszűrhetem a kis csalópalántákat.
2011. márc. 11. 10:32
 7/14 anonim ***** válasza:
nos, a szerverek 99%-át az iwnet kezeli, nem a játékosok (a maradék 1% tört, aminek többségén egy bizonyos elfelejtettemanevét nevű csiter baromkodik:D). ha host vagy, az csak azt jelenti, hogy téged választott az iwnet, hogy hostolj, vagyis szerinte neked a legjobb a neted (sokszor nem így van, és nagyon laggos lesz a játék). semmi plusszal nem jár az, hogy host vagy, max, hogy nem laggolsz.
2011. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nezd. Megveszem a gepemet ami monitorral kerul durvan 200 ba megveszem az oprendszert ami plusz 50 tobbszazezret koltok a netre az evek alatt. Egy jateker hadd ne fizessek mar. legkozelebb valogasd meg a szavaidat ense mondtam neked hogy hulye vagy.
2011. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor sem azért csinálják a játékokat, hogy te letöltögesd.
2011. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy lehülyéztelek, de akkor is rohadtul idegesít, amikor valaki teljesen a semmibe nézi a fejlesztők munkáját, ráadásul még a vásárlókat nézi ostobának. A torrentes válaszodból ez jött le. Aztán persze jön a felháborodás, amikor bejelentik, hogy az xy nevezetű játék folytatása nem jelenik meg, hála a kevés eladásnak...
2011. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!