Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin 2 - Elmondanátok?

Metin 2 - Elmondanátok?

Figyelt kérdés

Üdv! Én még csak nemrég kezdtem el tolni a metint, és lenne pár kérdésem amit a metin fórumján nem találtam meg. (Tehát olyan válasz nemkérek, hogy ott keressem, mert nem találtam) A következő kérdéseim lennének:

1.Mennyit az árfolyama egy lómedálnak? (Pegasus server)

2.Mennyit érnek a készség könyvek?

3.Mennyit ér egy telihold kard+2?

4.Tőr ninja milyen statokra rakjon?

5.Hogyan lehet gyorsabban növelni a HKP-t vagy mit(rang)?


Továbbá még az érdekelne, hogy 20. as szintet hol/hogyan kénefejlődnöm? Hányasokat/miket/hol öljek? Honyat tudnék pénzt szerezni könnyedén? Az összes küldetés megvan, szóval azok kilőve.


Válaszokat előre is köszönöm!


2011. márc. 11. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

rég játszottam már ott azóta lehet megváltoztak az árak

de lómedál 150-200ezer körül volt általában

nagyon változó de a test harcosok könyve mind sokat ér(aura, forgókard, száguldás, mámor 3irányú)

ami még sokat ér

erős test

lehely

áldás

s. segítése

Telihold kard ára is nagyon változó de mindképp többet mint a többi 30-40es szintű fegyverek

Vitalitást (vagy nem tom mi a neve amitől több életed lesz )

és az ügyességet növeld felváltva amíg eléred a 90-et

a többire nem kell semmi max az intelligenciára 2-3 hogy legyen manád

HKP(rang)nem lényeges csak ne legyél minuszba mert azokat beszokták támadni, minél többet ölsz annál gyorsabban megy fel


map2-ö elején vannak fehér eskü íjászok katonák azokat aztán ha jól bírod mehetsz erősebbekre.

A lényeg akkor fejlődsz gyorsan ha minél rövidebb idő alatt minél több csoportot ölsz

Tehát beleütsz egy csoportba nem ölöd meg továbbmész beleütsz még 2-3 csoportba és mikor már jó sokan üldöznek akkor egyszerre ledarálod.

2011. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen a fehér eskü katona/ijászokat 5 csoportokként nyírom(20mob), de úgysem valami sok az exp.
2011. márc. 11. 21:56
 3/4 N.Bence válasza:
az ötödik kérdés re tudom a választ így hangzik:úgy növeled a rangodat ha sokat ölöd az állatokat.
2011. márc. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
5-re a válasz,bölcs császár szímbolum:)
2011. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!