Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Láttátok ezt a dokumentumfilme...

Láttátok ezt a dokumentumfilmet, amiről a cikk szól? Én igen, és azóta is próbálom megemészteni.

Figyelt kérdés
[link]
2009. febr. 20. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem,én nem láttam,és őszintén szólva a hírről magáról is most hallok először.Egyébként elképesztő,hogy hová fajul már az emberi hülyeség,nekem ez ijesztő.
2009. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még én sem láttam, de ha tudnál linket küldeni a filmhez megnézném.

Szerintem ez egy nagyon beteg dolog. Én egyenesen pszichiáterhez küldeném még azt is akinek eszébe jutott az ötlet! Ez egy nagyon egészségtelen dolog. Egy gyereket nem lehet semmivel sem helyettesiteni.

2009. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan azt a dokumentumfilmet nem tudom belinkelni, de a youtub-on "reborn baby" címszóra felhoz pár videót, ahol ilyen babákat lehet látni. Bár tény, h' azok, akik ilyeneket vesznek, amolyan csendes őrültek, nem ártanak ezzel senkinek, mégis valahogy iszonyodom az egésztől.
2009. okt. 30. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!