Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3 Ambitions nem indul...

A sims 3 Ambitions nem indul el a következő hibaüzenet miatt: Unable to start game. Service initialization failed (0x0175dcbb), miért?

Figyelt kérdés
Azért nem ilyen egyszerű a dolog. Win 7em van, és egyszerűen nem tudtam felrakni a simset, mert a telepítő mindig rossz volt (még másik gépre letöltött telepítő - ami azon működött - az is hibás volt) így barátom laptopjára telepítettük fel, ahol ment is rendesen. Örültem neki nagyon mert vagy 3 hete szenvedek vele. Átmásoltuk hálózaton az én gépemre a játékot, de amikor próbálnám indítani ezt írja ki. regedit-ben beállítottam amit kell (azt is a másik gépről húztuk át, de a célmappákat átírtam hogy az én gépemnek megfelelő legyen) és még mindig rossz. Nem tudom mit tehetnék :(
2011. márc. 13. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

háát..lehet hogy nem vagyok nagy segítség de ez azért lehet mert vagy netről szedted le..

érted a szöveget hogy mitír? :OO

Nem sikerült elindítani a játékot. "Szolgáltatás inicializálása nem sikerült (0x0175dcbb)" magyarul az inicializálás azt jelenti hogy "előkészít, beindít, bekapcsol" szóval akkor valami hiba van a telepítésben...nekem is win7-van de nekem simán felment a játék. vagy az lehet a baja hogy a hálózaton másoltátok (de annak kicsi az esélye). kérd meg pl. az uncsid (fiút..18 évest ha van) hogy segítsen neked.. nekem ez eddig bevált ;D kiemelem NEM HINNÉM HOGY A GÉPEDDEL VAN A BAJ VAGY A WIN 7 A HIBÁS.. énse szeretem megvenni de biztonságosabb ha meg eredeti akkor ://

2011. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ja hát elvárod hogy elinduljon mikor nem is telepítetted csak átmásoltátok. így nem fog menni.

ha rossz a telepítő akkor millió helyről le lehet tölteni másikat...olyat ami jó.


nincs más megoldás. egy már telepített játékot hiába másolsz át másik gépre, ott nem fog működni.

2011. márc. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy már vagy 10x letöltöttem különböző helyről és egyik se jó. Egyszer volt, hogy fel tudtam telepíteni, aztán azt le kellett törölnöm és mikor még egyszer fel akartam rakni, UGYAN AZZAL a telepítővel, megint hibásnak jelezte. Ezért próbáltam ezt a verziót. A másik gépen tökéletesen ment, itt nem tudom mi a gond, registryt átírtam, minden mappa megvan...
2011. márc. 15. 16:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, és áthúztam a másik gépről azt a telepítőt, amivel felraktuk oda a simset, és az enyémen szintén hibásnak mutatta....
2011. márc. 15. 17:21
 5/6 anonim válasza:
Pont ugyanez a problémám. Amúgy nem szükséges ide letöltött torrentes v akárhonnan szerzett vírusos fájl az EREDETI is ezt csinálj (pl.: az én esetem) Belenyúlkálni a rendszerbe nem akarok, pedig mindenki azt csnálja...
2011. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
crackelni szoktál? ne tedd. nem mindenkinél működik. én a generációkkal szenvedtem sokat, mire rátaláltam egy megoldásra, a no-cd mod file módszerre. ha érdekel a dolog, akkor válaszolj, és segítek:)
2012. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!