Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményed a Metin2-ről?...

Mi a véleményed a Metin2-ről? Játszol vele?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 2 éve játszok vele, nekem tetszik.. Persze az elején idegen a játék stb.. de hozzá kell szokni, priváton kezdeni nem nagyon jó, mert akkor sok dolgot nem fogsz érteni..
2011. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Játszottam egy kicsit rajta, de nekem nagyon egyhangú az ölj le 4 farkast, 6 őzet, 10 mókust stb meg ma a a világ sem tetszett meg igazán. A wow jobban tetszik.
2011. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha játszani szeretnél vele AKKOR BASZON MEG 6 Talicska kangorilla! aztán olyan pofont kapsz hogy csokorba szeded a villanypóznákat és megajándékozod vele a trafóházat De nem kell aggódnod mert anyád adja a másikat!
2011. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam, de nekem nem tetszett. Unalmas, és a grafika se a legjobb. Sokkal jobb a Lineage 2 és az Aion.
2011. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 esq válasza:
kipróbáltam, nem jött be. lineage2, aioN!:D
2011. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Grafikailag régen nem volt jó.. most javították már.. meg vidi kártyád is szar lehet, ha szarozod a grafikáját.. jó.. wow meg aion grafikailag jól megvan csinálva, meg nagy játék, de a kérdező dönti el, hogy játszik-e vele, vagy nem.. és nem kell fenyegetni pofonnal mint 1esek.. Amúgy is.. mi értelme van, hogy rohadt sok skill van, de alig 5db a használható belőle?? Meg a fejlődés is elég ratyi.. 1x-re 1 mob.. pff, s haladni meg nem lehet.. na pl. metinben lehet többet is, csak bírja a karid.. Játszottam mind2-vel, s a Metin2-nél maradtam.. Kedves kérdező, a döntés a tiéd..
2011. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lineage-ben és Aion-ban is lehet több ellenfelet ütni. Persze attól függ, hogy milyen a karid. (pl. aionban sorcival tuti lehet, lineage-ben meg sps-el)

De amúgy a kérdező dönti el, hogy játszik-e vagy sem.

2011. márc. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akos9908 válasza:
A Metin 1 nagyon jó játék.Aki nem érti így járt.Am a görgövel tudsz közelíteni a karakterhez.én mondig közel nyomom csak úgy jó.21-es vok tigris lemi +8 guisarme +6.....
2011. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akos9908 válasza:
bocs,nem Metin 1 hanem 2...félre nyomtam
2011. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a metin 2 az egy hatalmas gyökérség -.-
2011. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!