Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játék készitő programot...

Játék készitő programot keresek? Vagy akár más is lehet csak informatikai cucc legyen vagy valami.

Figyelt kérdés
Játék készitő programot keressek amihez nem kell tul jó gép és ami nem nagyon bonyolult és angolul sem tudok de az nem baj ha angol csak el lehessen rajta igazodni.És mondjuk logo készétő is jó lenne de legfőkép játék tervező,vagy ilyesmi.Mert én játékprogramtervezőnek tanulok xd és azét jó ha gyaroklok vagy valami kicsit :D
2011. márc. 16. 06:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Húúúú, hát jétéktervezőből nagyon sok van, ami nagyon könnyű az az fps creator, de annál korlátozottak a lehetőségeid, a többinél meg kell programozási tudás, de most találtam egy újat, az unreal developement kit-et, ami az unreal 3 motort használja ami egy elég szép motor, a program nem tudom milyen, mert még nem próbáltam
2011. márc. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Felülnézetes szerepjátékokat lehet vele csinálni. Grafikai csodát ne várj nyilván, viszont gyakorlásnak kiválóan jó lesz szvsz.

2011. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!