Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban hol lehet megtanuln...

Sims 3-ban hol lehet megtanulni a nektárkészítést? És hol lehet nektárfőzőgépet (vagy mit) venni? Annyit hallottam csak hogy Franciaországban. Google-ben nem találtam sokat.

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

valóban Franciaországban.de csak The Sims 3-ban nem lehet, mivel nem tudsz elmenni nyaralni.töltsd le a The Sims 3 World Adventurest(világkörűli út), és gyűjts egy kis pénzt, aztán menny ki a reptérre, vegyél egy repülő jegyet, válaszd ki, hogy hova és hány napra szeretnél menni, aztán kész is.oda repülsz.Franciaországban el tudsz menni az Eiffel toronyhoz!!!! :)

NEM VAGYOK BIZTOS BENNE, MERT MÁR RÉGEN JÁTSZOTTAM VELE, DE AHOL ÖSSZE GYŰJTÖD AZOKAT A PONTOKAT, AMIKET AKKOR KAPSZ AMIKOR PL.:TÁNCOLSZ VALAKIVEL, ÉS ELEGENDŐ ÖSSZEGYŰLT, AKKOR BELÉPSZ ABBA, AHOL TUDSZ VENNI ILYEN DOLGOKAT ÉS TULAJDONSÁGOKAT(pl.:nektárgép vagy könyvesbolti alkusz stb...) ÉS OTT RÁKATTINTASZ A NEKTÁRGÉPRE 2. ÉS A HÁTIZSÁKODBAN LESZ, AZTÁN KI TUDOD TENNI, AHOVA AKAROD.

2011. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már rájöttem, hogy hogyan kell. Megvan a kiegészítő. Elmentem Franciaországba (nem, nincs ott az Eiffel-torony), és ott van valami nektár-főzde, ott lehet venni a gépet, majd gyakorolni kell a nektárfőzést...
2011. márc. 16. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!