Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen pc játékokat ajánlotok?...

Milyen pc játékokat ajánlotok? Ajándék, nem értek hozzá!

Figyelt kérdés
Szóval egy fiúnak szeretnék ajándékba választani pár játékot. Amit szeret az a quake, meg az a régi gyilkolós, DOOM, tudjátok, meg fifa, pes, meg azthiszem alone in the dark. ajánlanátok valamit? nem baj, ha nem szuperúj, talán még előny is. köszi szépen!
2011. márc. 18. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
stalker call of pripyat :)
2011. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thurston ***** válasza:

Quake és Doom vonalon: a Call of Duty Black Ops egy kivételesen jól eltalált lövöldözés.

Alone in the Dark-hoz hasonlatos ijesztegetés: Amnesia the Dark Descent.


Ez utóbbi maradandó élmény. Én is ajándékba kaptam valakitől, és sokkal jobb, mintha valami olyasmit kaptam volna, amit egyszer végigjátszok, 'szt kész, semmi érzelem.

2011. márc. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen énis az Amnesia-t ajánlom amit az előző ajánlott. Játszottam vele és ez olyan játék, idézem a gamestarból


"Sokszor és sok helyütt hallottuk: „félni jó", ám a tévé, vagy a számítógép előtt manapság egyre kevesebben tapasztalják meg az igazi, torokszorongató félelmet, aki pedig a valóságban él át efféle élményt, a későbbiekben már nem válik az említett jelige szószólójává...

Az ADD egyik legörvendetesebb (és egyben legcidriztetőbb) változtatása a Penumbrákhoz képest, hogy a játék során semmit sem találunk, amit a szörnyek ellen felhasználhatnánk - ha meglátunk egy borzalmas lényt, három lehetőségünk van csupán: elfutni, elbújni vagy meghalni...

Nekem óránként szünetet kellett tartanom, mert úgy éreztem, szívinfarktust kapok, és csak pár Teletubbies-rész megtekintésével hozhatom magam vissza az élők sorába...

Gamestar November: 96%

AMNESIA: THE DARK DESCENT

Pro:

igazi pszichohorror

zseniális megoldásokkal

játékmenettel és körítéssel


Kontra:

nem a legmodernebb engine

már-már túl ijesztő

de komolyan, káros az egészségre"


Ezt vedd meg neki de akkor ne számíts rá pár hétig mert diliházba fog menni. Itt a teljes cikk ha kell [link]

2011. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáraknék: Lefekvés előtt például szigorúan tilos játszani, mert az egyheti álmatlanság utána szigorúan garantált. Horrorjátékokról szóló cikkek végén szokás azt ajánlani, hogy egyedül, a sötétben, éjjel, maxra tekert hanggal próbáljuk ki a játékot, merthogy úgy az igazi. Én most inkább azt ajánlanám, hogy az Amnesiával először napközben, tömegben, barátságos arcú emberek között próbálkozzatok, derűs, napfényes szobában, hátha úgy játszhatóvá válik. Nekem bejött, aztán annyira belejöttem a játékba, hogy kénytelen voltam este is játszani vele. Azóta nem alszom. Mert nem hiába félünk: valami igenis lapul a sötétben.
2011. márc. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. világháborús játékként a Medal of Honor - Allied Assault WarChest:-) Ma is nagyon népszerű a Multiplayere, én tavaly nyáron gyakorlatilag egész nyaramat csak a Medal of Honor Allied Assault-tal töltöttem:-)
2011. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!