Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan játék (pc) amihez...

Van olyan játék (pc) amihez nem kell nagy gépigény és jó?

Figyelt kérdés

nem a legujjab gépem van persze nem rossz de nem tudom mivel játszak ami jó és kis gépigényű

ja és leginkább az MMORPG-ket keresej


2011. márc. 19. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Aion?


Haverom játszott vele egy időben, ő szerette. Ahogy elnézem nem kell hozzá valami nagy teljesítmény...

2011. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem MMORPG, de mit szólsz a dibalo sorozathoz? vagy neverwinter nights? Ezek jó RPG játékok, nagyon nagy sikert arattak a maga idejükben, és ma az utódaikkal is lehet játszani. MMORPG-nek ajánlom az Aion-t, vagy a DDO-t rosszabb grafikán.
2011. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a RuneScape-t.Rengeteg jobbnál jobb Skill, sajnos kisebb-nagyobb részükhöz tagság kell, de olcsón lehet akár SMS-el is tagságot előfizetni 1 hónapra.Ezenkívül óriási világba játszódik, rengeteg küldetés.A főbb szervereken minimum 1500 játékos van, általában 100 ezren játszanak egy nap.Egy gyenge gépen is elfut, SD grafika és HD grafika is van benne.Én lassan 4 éve játszom egyfolytában, de most meg letiltottak engem róla, függőség miatt:s
2011. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, azért az aionhoz kell gép, pláne hogy szépen mennyen.
2011. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 c0ltbringer válasza:
Ha MMO akkor WoW. Kb semmi a gépigénye és a legjobb mmo a piacon. Ajánlom az eredetit, mert sokkal jobb mint egy törtszerver, de ha törtözni akarsz, akkor keress egy szervert és már játszhatsz is.
2011. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!