Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan/honnan tölthetem le a...

Hogyan/honnan tölthetem le a Plants vs zombies nevű játék teljes verzióját ingyenesen? (a lejjebb lévő szöveget is olvassátok el! )

Figyelt kérdés

Addig oké, hogy a popcap games oldaláról le lehet tölteni de azt hiszem 10$-ba kerül. Nekem nem az számít, hogy MENNYIBE kerül, hanem hogy egyáltalán fizetni kell. Mivel nincs semmilyen számlám, sem Paypal, sem más, ahonnan fizetni tudnék. Az ingyenes próbaverziót már kijátszottam, és nagyon jó, ezért szeretném a teljes verzióját. ismerek egy fiút, akinek megvan ingyen a full verzió de nem mondja el, hogyan töltötte le (igen, szerintem is szemét dolog, na mindegy), magyarán valahonnan le lehet tölteni.

Légyszi mondjatok tippeket, vagy webcímeket, de a legjobb az lenne, ha adnátok egy webcímet, és ha bonyolultabb, elmondanátok, hogyan is csináljam. nem vagyok nagy számítógép zseni...

de ha bármi ötletetek van, azt is mondjátok el, légyszi, bármit, amivel segíthettek.

14/L


2011. márc. 19. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy hülyeség a kérdésem,de szerinted mailben át tudom küldeni a setup-ját,mert megvan,és szívesen odaadom.
2011. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az nagyon jó lenne!!!:) öö az e-mail címem: dorikaa001@citromail.hu
2011. márc. 20. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
huh nekemis eltudnád küldeni?:)
2011. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
esetleg egy e-mail cím? :)
2011. jún. 25. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!