Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Problémáim vannak az Assassin'...

Problémáim vannak az Assassin's Creed Brotherhood multiplayer részével. Mivel orvosolható ez?

Figyelt kérdés
Megvettem a játékot 2 jó barátommal, hogy együtt játsszunk online, de problémák merültek föl PC-n. Bármikor, amikor játékot keres a game, nem jutok tovább. Csak tölt, tölt és tölt, de nem lépek be sehova. Privát meccsben az egyik barátommal tudok játszani míg a másikkal nem. Ha egyikünk benn van, akkor a másiknak azt írja ki, hogy a szerver elérhetetlen. (unreachable) A 2 barátomnak tökéletesen működik. A legutóbbi Ubisoft játék, amit megvettem az Avatar volt, ahol ugyan ezek a problémák léptek föl. Nem tudom, hogy mi nem tetszik a gépemnek a Ubisoftos játékok multiplayer részével. Mivel orvosolhatom a problémát?
2011. márc. 19. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: Hol tölt? Ha úgy tölt,hogy keresi a játékosokat,akkor nem hiba,tényleg elég kevesen játszanak vele.(Legalábbis én vagy 10 percig vártam délután,amíg összejött egy wanted)
2011. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is ott tölt igen, de nem jutok tovább fél óra múlva sem. A barátaimnak mindig jó 5 perc múlva, vagy kevesebb. Ha csapatban keresünk, akkor ők bekerülnek a játékba, míg én kint maradok keresni.
2011. márc. 20. 10:27
 3/3 anonim válasza:
Én meg azt sem tudom hogy hogyan kell multiplayeron játszani. Ki irja hogy be kell jelentkeznem az ubi oldalára, bejelentkezem, de akkor sem akarja elinditani. Pls aki tudja az irjon..
2012. febr. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!