Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki írjon, aki tényleg...

Valaki írjon, aki tényleg érti az Assassin's Creed sorozat történetét, és lehetőleg végigvitte mindet! SPOLIER! (? )

Figyelt kérdés

SPOILER VESZÉLY!

Na szóval, elolvastam az assassin's creed 1-nek a történetét és az értem is. A 2-t meg a brotherhoodot végigvittem. És ezeknek a végét nem értem. Hogy az az istennő féleség mit beszél mindekettő rész végén, meg hogy mért szúrja le a csajt, az is homályos. Illetve a brotherhoodból még azt nem értem h mi lesz Catherina-val, miután ellovalog. Mert mikor kijöttem az anymusból, akkor az a szőke gyerek dumált valamit róla de nem értettem :D PLS HELP!!!


2011. márc. 21. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Na szóval. Catarina meghal 1506-ban valami betegségben, ez az amiről Shaun beszélt.


Az ACB végét nemértettem énse, de Lucy valami istenek ellensége lehetett mert olyasmiről beszélt Minerva, hogy csak ő maradt hátra a felfedezetlenek közül. Azis lehet, hogy Lucy egy templomos volt, ezért tudott olyan könnyen megszökni az Abstergóbol.


Az AC2-nek a végén Minerva arról beszél hogy van 7 templom ahol a világot meglehet menteni, a 7 templom egyikébe kell az Apple-t helyezni és akkor a világ megmenekül. Azt mondja még hogy a Föld mágneses tere gyengül és ezért kell azt megcsinálni. Aztán amikor aztmondja hogy Desmond, akkor kapsz agyf*szt a játékba mert ugye 500évvel ezelőtt megmondták hogy te leszel a próféta és csak te mentheted meg a világot


Remélem érthető, ha nem akkor írj emilt vagy ide :D

2011. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyonis értehető, köszönöm szépen! :D
2011. márc. 22. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Acb végéből nekem még valami olyasmi jött le, hogy Desmond Adam leszármazottja, és meg kell találnia Évát, aki nem Lucy (valószínű ő templomos volt, ezért kellett leszúrni), szóval a 3-ban tuti lesz új női szereplő.
2011. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el és a 3 valószínüleg erről fog szólni

2011. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezt a ciket már olvastam, de nagyon régi, és már rég bejelentették hogy nem fog a 2. vh-ban játszódni
2011. márc. 23. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!