Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik olyan játék ami azt...

Létezik olyan játék ami azt szimulálja hogy pénztáros vagyok és előttem a pénztár van?

Figyelt kérdés
nemsokára megyek dolgozni és szeretném gyakorolni a pénz visszaadást, itthon nem tudok annyi aprót összeszedni hogy tudjam gyakorolni a visszaadást, ezért lenne jó ha volna egy ilyen játékszerűség vagy valami
2011. márc. 28. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
És ezt miért kell gyakorolnod? A legtöbb mai pénztárgépbe be kell ütnöd,hogy a vásárolni mennyi pénzt adott neked.Amint beütöd a gép rögtön kis is dobja neked,hogy mennyit kell visszaadnod a vásárlónak..A pénzérméket csak felismered nem??
2011. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vásárló mennyit ad...(javítok)
2011. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azért mert nekünk nem lehet, van rajta ilyen funkció de nem lehet használni
2011. márc. 28. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet használni?? Ne már! Hiszen ez már szinte kötelező lenne..De ha nem lehet akkor sincs gond..Akkor nem marad más hátra mint fejben számolni..

Akkor játszd azt hogy valaki ad neked 5000 forintot,és csak 782 forintot fizetett.Számold ki gyorsan fejben,hogy mennyi jár neki vissza,és így tovább. BÁr kétlem,hogy nem engedik,mert a gép megfelelően emeli,vagy csökkenti a visszaadást.Ugyanis nincs forgalomban az 1 meg a 2 forintos érme,de az árukon még megtalálod ennek az összegét.PL: 1 kiló alma 82 forint (ez csak egy kitalált példa) A pénztárgép eleve tudja a határértéket.Ha jól tudom,akkor 3 forint végződésnél felfelé kell számolni..

2011. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!