Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tetszik a Sims 3 Medieval?...

Tetszik a Sims 3 Medieval? Szerinted is ez eddig a legjobb Sims játék?

Figyelt kérdés

Úgy értem ez már komolyabb valamivel, érdekesebb, nem unom meg fél óra játék után, mert nem ugyanazt csinálom egyfolytában. Nekem nagyon tetszik.

Gondolom ezzel nem a 10 éves kislánysereget célozták meg a készítők.


2011. márc. 29. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én RPG irányultságú vagyok, úgy tessék értelmezni a véleményemet. Szóval:

Rossznak nem volt rossz, a többi Sims, amit próbáltam, nekem sem jött be (Sims 2-3-at is próbáltam, bár nem nagyon mélyedtem bele, kb. 2 nap után meguntam, de teszem hozzá, házépítgetéssel jól elvoltam :). Engem, ami zavart itt is, meg a többi Sims-ben is, hogy ha nem figyelsz, millió-egy karakter a nyakadba szakad, ami nekem nem tetszik (vagy csak én vagy béna a Sims-ezéshez). Jobban szeretem ha kevesebb a karakter, de azok kidolgozottak (ez nem azt jelenti, hogy a sok karakterrel van bajom, hanem azzal, hogy nagyjából kidolgozatlanok, vagy neked alig van behatásod kidolgozatlan "személyiségükre"). Ennek ellenére a történet elszórakoztatott. Summa summarum: a Sims-ek közül ez szórakoztatott el a legjobban, és ha lesz időm, lehet játszom is még vele; de mondjuk a DAO, DA II, ME 1-2 és stb., stb.-vel sokkal szívesebben játszok.

2011. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "karakterek személyisége" rész természetesen a Medieval-ra vonatkozik csak :D

Ui.: Igazából csak simán Sims Medieval a címe a játéknak :D Előző voltam.

2011. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!