Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 vagy Metin2mester?

Metin2 vagy Metin2mester?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek !
2011. márc. 31. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést! Mivan a Metin2-vel? Melyikkel játsz? Vagy nekünk melyik tetszik? De a Metin2Mesterben gyorsabban fejlődsz!
2011. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Metin2Mester.a Sima metin2-ben nem tudod a cuccaidat normálisan optolni.Nem tudsz gyorsan fejlődni,nem lehet kinged,mesterfegyvered,nagymesterfegyvered,nagymestervérted,mestervérted.Nagyon sok új dolog van,közte új pályák is.80-tól már kezd nehezedni a fejlődés de legalább van benne kihívás.a Hangulat jó bár, van 1 pár nagyszájú,de velük nem kell foglalkozni.Tudom ajánlani,nagyon jó!:)
2011. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dzsudzsák07 ***** válasza:
Már ne így beszélj a simáról mert nagyon nem úgy gondolom mint te. Szerintem az a lényeg egy játékban h nehezen lehessen fejlődni, mert akkor izgalmas. Az M2M meg... Amit mondtam az nincs meg benne. És ha cuccot akarsz venni akkor sokáig tart gyűjteni aközben bármi történhet. Tehát van izgalom. És ha felviszed a cuccokat akkor is izgalmas. Az M2M meg... Benne nincs benne ez.
2012. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!