Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki lécci lécci segítsen...

Chloetrix kérdése:

Valaki lécci lécci segítsen letöltöttem a sims 3 medieval-t és el is indul meg minden de mikor belép a játékba ki irja hogy nem eredeti és kilép mit csináljak? már crack-eltem frissítettem mar mindent csináltam.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Frissíteni nem kellett volna. Amit letöltöttél, ahhoz a verziószámhoz volt jó a crack. Mikor elindítottad, gondolom felajánlotta frissítést amit megcsináltál. A frissítés viszont felülírja a korábbi fájlokat, így a crack már nem lesz érvényes. Vagy letörlöd az egészet és nem frissíted, így valószínűleg a crack jó lesz, vagy pedig keresni kell a frissített verziószámhoz való cracket.
2011. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
őh nem akarok szemétkedni,önző lenni meg ilyesmik ,de honnan töltötted le?mert én nem találom:S.
2011. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!