Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg befolyásolja a dvd...

Tényleg befolyásolja a dvd fajtája?

Figyelt kérdés
xbox 360ra akarok játékot íratni..a legjobb dvd fajta azt mondták hogy a verbatin...meg azt is mondták hogy azért az a legjobb mert amikor kiírják nem lesz gyengébb a grafika kevesebb bug lesz stb....tényleg befolyásolja a vdv fajtája ezeket?
2011. ápr. 7. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Garantáltan nem befolyásolja.Elég hülyeség, hogy ha egy gyengébb DVD-re írom akkor a játékba a falon keresztül is lelőnek?:D Elég badarság, már bocsi.
2011. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg befolyásolja. Viszont nem úgy, hogy ahogy te leírtad. Hanem úgy hogy nem indítja el a konzolod a játékot. Ez nem tudom mitől függ, de van ilyen. Nálunk a verbatim a nyerő valakinél meg más. Szerintem a cipeléstől függ. Vagy mit tudom én.
2011. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól írod ki, nem karcos a DVD, stb., stb. akkor magától a lemez fajtájától nem függ.
2011. ápr. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!