Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Még létezik ez a játék? Lécci...

Még létezik ez a játék? Lécci olvassátok el lentebb

Figyelt kérdés

kb 6-7 éve játszottam egy olyan játékkal amiben egy sast kellet irányítani, patkómágnes lába volt,cuccokat kellet vele felszedni és egy üstbe beledobni azokatés aszem azokból valamilyen kocsik vagy tankok készültek

aki tudja az lécci mondja meg a hogy mi a neve vagy azt hogy letudom e még tölteni valahonnan és hogy honnan


2011. ápr. 9. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
online/pc vagy konzolos volt egyáltalán?._.
2011. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én pc-n játszottam vele
2011. ápr. 10. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Gog-n (good old games) fent van rengeteg régi játék
2015. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
15%
Játék helyett tanulmányozd a magyar helyesírás szabályai című könyvét. Azért mert ezt írtad: "lécci"
2015. dec. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

ÓÚÚristen, azt írta, hogy lécci a gyakorikerdeseken... :D


(bocs, hogy nem válaszoltam érdemben a kérdésre, de erre a nyelvtannáciskodásra muszáj volt reagálnom :D.)

2016. jan. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a szlengben a "lécci" is elmegy, a légyszi-től kiráz a hideg. Úgy pedig, szerintem senki nem használja a köznyelvben, hogy légy szi', mivel így kéne rövidíteni.
2016. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam ha valaki idetéved és érdekli, tanktics a neve.
2017. okt. 5. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!