Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Végig játszottam az Amnesia -...

Végig játszottam az Amnesia - The Dark Descent nevű játékot. Mit kellet volna csinálnom Agrippa fejével a játék végén? (nálam maradt és semmit nem tudtam vele csinálni)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 14:54
 1/5 anonim válasza:

3 befejeződése van, de nem SPOILER-zek tipp:

fogd és töltsd be a legutolsó mentésedet. Majd fogd a fejet és vágd bele a portálba VAGY döntsd fel az oszlopokat ami tartja a portált ;) Van 1 gonosz, egy jó, és egy amolyan Drámai befejeződése. Próbáld ki, egyébként ez a kedvenc játékom.

2011. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. befejezés: Vágd a fejet a portálba

2. befejezés: Döntsd le az oszlopokat.

A 3. befejezés micsoda?


Én a második befejezést választottam. Az a drámai?

2011. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Van aki már a börtönbe is meghalt..
2012. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Spoiler:


Előző: Amikor elkap a szörny, és börtönbe zár? Ott hogy lehet meghalni?

2012. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van még egy befejezése a játéknak!SPOILER!

Ugye daniel nem szeret sötétben lenni és ha pl:kb 3 percig sötétbe vagy akkor az elméd kezd összeomlani és így halucinálsz néhány szörnyet is.Na és ha 10 percig teljes sötétbe vagy semmi fény a közelbe akkor daniel elméje összedől és meghal ekkor alexander megköszöni hogy feláldoztad magad!Ezt olvastam egy csomó helyen szóval 4 befejezése van!

2013. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!