Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen MMO játékkal játszak?

Milyen MMO játékkal játszak?

Figyelt kérdés

OLyan MMO játék érdekelne amiben:


-a karaktert testre lehet szabni

-lehet fejleszteni a karaktert

-lehet fejleszteni a fegyvereket

-lehet fejleszteni a ruházatot,páncélzatot egyéb felszerelést

-lehet kereskedni másokkal

-hatalmas bejárható terület van

-van történeti szál amin haladni lehet sok küldetéssel

-esetlegesen a döntéseink befolyásolják a történetet


Nem kizárólag az ilyen World of Warcaft szerű MMO-k érdekelnek.Hanem az ilyen felül nézetes mint a Dead Frontier vagy FPS,TPS játékok is mint a Fallen Earth,CrimeCraft,CombatArms,KillingFloor..stb játékok is jöhetnek.


Csak valamennyi "feltételnek" megfeleljen amit fentebb felsoroltam...Ha megkérhetem ne gyertek Call of Duty-val és hasonlókkal..Kimondott MMO (online) játékot keresek bármilyen stílusban.Jöhet Akcio,Kaland,Horror,RPG,FPS,TPS ami sac/kb megfelel a fenti listának.Akár havi díjas is jöhet vagy ha ismertek olyat ami még csak készül és felhívjátok rá a figyelmem,azt is megköszönném...


2011. ápr. 10. 18:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
World of Tanks?:D
2011. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a RuneScape-t.Rendkívül egyedi, móka van benne bőven, rengetegen játsszák egyfolytában, én nem bírom megunni:D
2011. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
en most az Aion-jatszom, elegge megfelel a felteteleidnek. ha penzt is koltenel akkor sporolj a Guild Wars 2-re, nagyon sokan varjak
2011. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
ha gondolod nézd meg a star wars galaxiest
2011. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

én is unom már a keleti tömeg mmo-kat, amiben 100000 szer kell ugyanazt a szörnyet leütni és a pályák pár perc alatt bejárható négyzet alakú izék.


gondolkozok hogy a LOTRO -t próbálom ki, de nem akarok fizetni és túl sok a limit úgy.


esetleg a Fallen Earth jó még, de az is pénzes.

2011. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


A RunesCape valóban egész jó,ahogy látom frankó kis története van és a legjobb hogy böngészőben játszható.

Valószínűleg adok neki egy esélyt:)


Az Aion király MMO-nak tűnik,de úgy látom nem lehet ki próbálni.Ezért inkább hagyom.Annó meg vettem az APB-t,

1 hónappal a szerverek leállása előtt,mondjuk úgy is csak pár órát játszottam vele akkora *os volt..

Akkor megfogadtam hogy soha többet nem fogok MMO játékért fizetni úgy hogy nem bírom kipróbálni csak videókat látok róla..A Guild Wars2-t én is nagyon várom,fantasztikus

MMO-nak igérkezik és a legjobb hogyha minden igaz nem kell majd havi díjat fizetni.Csak egyszer meg vesszük

és utána esetleg extra cuccokért kell fizetni semmi több ugyan úgy mint az első résznél.


A Star Wars Galaxies-t sajnos nem volt időm ma kipróbálni de mindenképp megnézem.


A Fallen Earth-t kipróbáltam annó a 10 napos trialt.Alapvetően eddig ez a legigéretesebb MMO a számomra.

Minden van benne ami csak kell:


-történeti szál amin haladni lehet

-testre szabható fejleszthető karakter

-fejleszthető fegyverek

-fejleszthető járművek

-hatalmas,látványos bejárható terület

-hangulatos átvezető (talán csak bevezető) videók

-FPS,TPS kamera mód


Komolyan mondom zseniális MMO,leginkább a Fallout3-ra emlékeztet.Nagyon szivesen meg venném ám iszonyat drága azért a pénzért pedig iszonyat bugos volt annó.Kb fél éve próbáltam ki és volt hogy egyszerűen nem töltötte be a küldetésem célját.Például el kellett mennem beszélni valakivel,ám azt a karaktert nekem nem töltötte be,és az elején a bevezető után nem rakott át a tényleges játékba.Ott maradtam a bevezető pályán,üresben.Az adminoknak hiába szóltam nem csináltak semmit ezért teljesen újra kellett kezdjem egy új karakterrel utána jó volt.De végül megint egy bug miatt nem tudtam haladni a játékban,bent ragadtam egy föld alatti bunkerben.Egyszerűen nem nyílt ki az ajtó XD.Be menni be bírtam,de kijönni már nem.Egy borzalom volt játszani vele ezek a bugok miatt.De mindenképp befogok ruházni erre a gammára,de nem most.Számomra nem ér meg havi 3k-t ilyen bugokkal.

2011. ápr. 10. 23:19
 7/18 anonim ***** válasza:
az Aion-t ingyen is lehet jatszani, tort szeron. es ez a legjobb [link]
2011. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket Andrysh,akkor majd kipróbálom az Aiont is:)


Most a SW Galaxies. 14 napos trialját tolom.Eddig egész frankó,igéretesnek tűnik.Majd ha ezzel végeztem akkor meg lesem az Aiont is:)

2011. ápr. 13. 21:09
 9/18 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked a Lord of The Rings Online-t

Minden megvan benne amit fent írtál :)

2011. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
EVE ONLINE? :)
2011. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!