Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokerstrategy.com oldal...

Pokerstrategy.com oldal adathalász oldal?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem egy kvízt, bárminemű háttérinfó elolvasása nélkül, kiválasztottam hogy a PartyPokerre adják az 50$-t (ami a kvíz helyes kitöltéséért jár) de feltűnt valami. Csak nekem csak most kb 500$ értékben ajánlanak játékokat, VISZONT meg kell adnom a bankszámlaszámom, nevem, címem, stb(a Partypoker-en belül, ami megbízható, már sokszor tapasztaltam) Valóságos dolog lehet, hogy egy ingyenes regisztrálásért 50$ eljátszható pénzt kapok?
2011. ápr. 15. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Én regeltem elég régen és nem kell félned emiatt. A pokerstrategy az hatalmas oldal. Én megkaptam az 50 dollárt. És a pőkertermeket nagyon szigorú biztonsági szabályok kötik. Épp emiatt kérnek sok mindent, hogy mások ne tudjak visszaélni vele.
2011. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!