Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hová tűntek az élvezetes...

Hová tűntek az élvezetes játékok? Hová lett a tartalom?

Figyelt kérdés

Manapság tényleg fos game-ket csinálnak, vagy csak én fogok ki mindig szánalmasat?

Pár példa mire is gondolok:

Ghotic seria-> Ghotic 4 az év csalódása


NFS Pro Street óta szánalmasabbnál szánalmasabbak a darabok. Pl. HotP.2010 lődözni kell az ellent ISTENEM.


Fallout New Vegas hát semmiben sem változott mint a 3, majdnem hogy ez már pozitívum.


Dead Space-t már nem is említem, Metro2033... Bioshock seria is nagy selejt...


És még sorolhatnám, mintha minden játék arra törekedne, hogy 1db gombot kelljen nyomogatni, és cserébe a lehető legjobban látszódjon ahogy a vér fröccsen, vagy a kocsi körül a világ nyúlik...


Eddig egyetlen pozitív game a Dragon Age lenne, ha szeretném a több szereplős rpg-t, de úgy nem lehet sztem a sztoriba annyira beleélni magam.


2011. ápr. 15. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Manapság tényleg fos game-ket csinálnak, vagy csak én fogok ki mindig szánalmasat? "


Ebben az évben jelenik meg a Mass Effect 3 és az Elder Scrolls 5. A Mass Effect 2 is szerintem rendkívül élvezetesre sikerült.


Akkor ott lesz az új Deus Ex, az Amnesia: The Dark Descent pedig minden idők egyik legjobban sikerült horrorjátéka.


Az Assassin's Creed szerintem egy nagyon jól sikerült sorozat, bár a Brotherhooddal még nem játszottam, de a második rész nagyon el lett találva (az első rész is majdnem jó volt, de pár dolog idegesítő benne).

2011. ápr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A Dragon Age-re: igazából nem többszereplős, egyszerűen van egy csapatod, aki felett ha akarod, át tudod venni az irányítást (mint a Baldur's Gate-ben), de az könnyű-normál szintig teljesen lehet hanyagolni, legfeljebb egy kicsit szórakozni kell a taktikai képernyőn (de ezt is csak normálon), magyarul, elég csak egy embert pesztrálni (aki pl. a saját karaktered). A többi nehézségi szinthez már kell egy kevés taktikai érzék is, itt már nem árt kiadni pár parancsot a többi csapattagnak is. Na de ennyit a DA-ról.

Az előző válaszát annyival szeretném még kiegészíteni, hogy a Mass Effect 1 is bőven jó játék, ha esetleg ki akarnád próbálni a 2-őt, az 1-el erősen javallott játszani.

2011. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
FABLE THE LOST CHAPTERS. szerintem egyik legjobb kaland játék, és itt egyedül mész, meg szerintem a sztori is hatalmas. kb 16 óra játékidő alatt kilehet játszani, ha nagyából mindent megszeretnél szerezni.nem sokára jön a fable 3, május 17.én, ajnálommajd próbáld ki, én már nagyon várom, remélem nem fogok benne csalódni.
2011. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

NFS Pro Street jó játék volt... bár akiknek baj az ha fékezni kell...


a bioshock is jó játék lett....

ami szánalmas de nem említetted az a COD széria...


de jönnek jó játékok és vannak is! pl.: STALKER részei

és még.: World of Tanks

CABAL 2

és még sorolhatnám...

tényleg vannak nagyon gyenge alkotások...de lesznek még jó játékok! pl.: BF3

2011. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
előző vok... asszem félreértelmeztelek... :D a PROS STREET még tetszett akkor ok :D bocsiii... :D
2011. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A fable, meg a STALER nagyon jó game-k voltak, minddel játszottam, viszont ez nem mondható el az Assassin's Creed-ről, igaz csak az 1-et próbáltam, de kb 2 óra alatt meg lehet unni monoton, és a sztori is gagyi.


Amit nagyon várta a diabo3 meg a Witcher2 de mire kijönnek már ott fogunk tartani, hogy a gépem nem lesz elég.

Elder Scrolls 5 az Oblivion fojtatása?

Amnesia: The Dark Descent ennek majd utána nézek.

Mass Effect -et megnézem lehet.

COD-ból a 4 még tetszett, de az 5, 6 az nem jó.

Igen a Pro Street még jó volt, ott nem az volt, hogy tökig gázzal végig lehetett meni egy pályán kis túzással.


Ui.: Pl most olvastam egy leírást, miszerint a Test drive 2 is nagy csalódás volt.


Megeshet hogy én vagyok olyan, hogy csak azzal játszok,

aminek az előző részéről tudok valamit, és ezért csalódom midíg a gamek-ban.

A kéz ment mindenkinek.

2011. ápr. 16. 19:31
 7/11 A kérdező kommentje:

folytatás*

túlzással*

2011. ápr. 16. 19:33
 8/11 anonim ***** válasza:
az assassins creed 1 re azt modnják szar. a kettő szerintem jó, a játék tesztelők is ezen a véleményen vannak, a brotherhoodra meg azt mondják még jobb. a elder scrolls 5 skyrim meg az oblivion folytatása.
2011. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Igen ezt a jelenséget nagyon sok játékfejlesztő cég át éli.

És már nagyon sok játékot így lebutítanak mert "állítólag ez kell a népnek".Én is így vagyok vele hogy ezek a játékok úgymond üresek nincs bennük élvezet,hamar megunom őket. De szerintem a Valve egész jó játékokat ad ki.PL: pár napja jelent meg a Portal 2 én végigtoltam és olyan történet vezetése van hogy nagyon....

2011. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

És arról ne is beszéljünk hogy jól megtornáztatja az agyad (Portal 2)

De ha minden igaz az Elder Scrolls 5 Skyrim is nagyon jó lessz.

2011. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!