Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki játszik perfect worldel?...

Ki játszik perfect worldel? Lenne pár kérdésem

Figyelt kérdés

1.hogy lehet olyan állatot szerezni amin lehet ülni?

2.hol és hányas szinten lehet házasodni?

3.állatot hogy lehet szelidíteni?ez képesség?

4.képességet hol/hogy lehet fejleszteni?


2011. ápr. 18. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdéseidre a válaszom:


1. Venned kell pénzért. Én az mpulsive oldalán lévő pw-n játszok, ott kiírja, hogy lehet venni 1000ft-ért 5db olyan goldot, és úgy tudsz. De jól nézd meg, mennyit fizetsz érte, mert kicsit sok az ára.


2. Bármelyik szinten. De én nem próbáltam még házasodni. Egy papot kell keresned hozzá, ako összeadd. S kellenek hozzá dolgok. Ez is egy culti level lesz, amit meg kell csinálni.


3. Csak a Venomancer tudja, de ez egy narancssárga culti level, a 3. s akkor kell hozzá gyűjteni néhány dolgot. De az impulsive.hu oldalán fönt van a menete, csak meg kell keresni.


4. Minden karakternek vannak mesterei. Pl. Venomancer trainer, valami ilyesmi van. Ahol mindegyik karinak a képmásai állnak egymás mellett. Ők a mesterek, ott lehet képességet fejleszteni.

2011. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!