Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta San Andreas ide nem fért...

Gta San Andreas ide nem fért ki úgyhogy többi lent. Nagyon kéne valami ötlet?

Figyelt kérdés
Gta San Andreas-ba van ahol lehet táncolni, meg van olyan küldi ahol kocsival kell "táncolni" és egyszerűen nem tudom megcsinálni az a baj, hogy azok a jelek, hogy milyen gombot kell nyomni ugrálnak vagyis hogy ilyen szaggatottan jönnek h jön utána megugrik és előrébb megy. Mit csináljak? Vagy van valami cheat kód?
2011. ápr. 21. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyél jobb gépet és vedd meg eredetibe a játékot!
2011. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Előző hülye.

Na mind egy. Addig, amíg megy az a küldetés, állítsd le a grafikát. Ha még mindig szaggat, akkor még megpróbálhatod a game boostert. Ha még akkor is szaggat, akkor videókártya/processzor cserét ajánlok:)

2011. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az elözö meg egy nyommer!
2011. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

az első nagyon értelmes gyerek na mind1


de nem a gép szaggat rendesen megy az emberek se szaggatnak csak azok a nyilak. Próbáltam patch-et leszedni, mert aszt is mondták, hogy lehet az a baj, de ígysem jó.

2011. ápr. 23. 14:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudom, nálam is az volt a baj, hogy a nyilak szaggatnak, de amúgy meg normális minden. (2. válaszoló vagyok:))
2011. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hunmagyar:

hol lehet leállítani a grafikát?gépen vagy játékban??

2011. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Játékban... Options/Beállítások, Video/Graphics/Kinézet (már nem tudom hogy írják a játékban), Advanced settings. Ott van minden.
2011. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bocs, de nem találom.magyarul van minden, ott meg még hasonlóakat sem találok:)
2011. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ne írjatok több komit nem én kérdeztem hanem feltörték vagy nem tudom mind1 jelszavam megváltoztattam ugyh ha olvassa aki feltörte az b@ssza meg a kurv@ anyukáját h ilyenekkel foglalkozik -.-'
2011. júl. 31. 13:26
 10/12 anonim ***** válasza:
a te qurva anyádat te f@sz!!!!!én csak válaszként írtam ny0morék
2011. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!