Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 13évesen játszhatok a FEAR...

13évesen játszhatok a FEAR extraction point-tal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 09:52
 1/6 anonim válasza:
én 11 éves vok, azt mondták h még két év kell ehhez kislányom! (persze egy boltban) szóval én szerintem már játszhatsz rajta. nekem van egy 14 éves barátom, ő még 18 karikáson is játszik, szal...na de lényeg sztem játszhatsz rajta. nekem is megvan, semmi ilyesztő nincs benne..
2011. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert mivan ha 13 évesen játszol 16 karikással? Elfenekelnek a bérgyilkosok meg a katonák hogy te engem még ne irányíts?xD
2011. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem, nem hivatalosan igen. Úgyis kipróbálod nem?
2011. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ez egyébként csak 14 karikás deh mindegy. és most bocsi nem a kérdésre válaszolok(ámbár már válaszoltam xD) de nem jár jól, ha nem korának megfelelő játékot választ. én már toom. van egy haverom, 14 éves, ő mindig 18 karikáson játszik már 2 éve, és teljesen más lett a személyisége. mindig a dolgok legrosszabb oldalát nézi. pl lopni akarunk, és ő pont az előtt azt mondja h akkor lehet h életfogytiglant kapunk.(persze ez a példa egy nagy hülyeség ilyet soha nem csinálnák)
2011. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

játszhatsz de akk beszarsz este

Rohadt ijesztő

2011. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és persze majd leszid a kőrbőla kiscsj és majd hazavisz lefektetniXD
2011. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!