Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggat, ha megvan a...

Miért szaggat, ha megvan a gépigényem hozzá?

Figyelt kérdés

sziasztok.

letöltöttem Godfather 1. részét. elindítottam a főmenüben szaggatás nélkül ment , de amikor elindítottam elkezdett szaggatni. megprobáltam másik crack-el de azzal is ugyan ezt csinálta. megvan hozzá az ajánot gépigény. mitől lehet? és mit tehetek ellene?


2011. ápr. 25. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg frissíteni a géped Driver-eit. Főleg a videokártyát!
2011. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már azt is csináltam.
2011. ápr. 25. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:
kevés a hely a gépeden (nekem is volt ilyen) túl sok program fut a háttérben és lassítja a játékot
2011. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiábavan meg a megfelelő gépigényed, a processzor márkját is figyelembe kell venni! Pl: Egy Intel Celeron 3.0Ghz-es azt váltsd át: Intel Celeron 3.0Ghz és ennyit Intel Pentium 2.5Ghz! És így tovább! Ugye érted?
2011. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem, de az is egyezik, hely is van...:( köszönöm a váaszokat!!
2011. ápr. 30. 02:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudom mi lehet még a baj. Talán töltsd le az Nvidia Physx legújabb verzióját és telepítsd. Persze csak akkor, ha Nvidia videokártyád van.
2011. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!