Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 2-ben hogyan lehet...

A sims 2-ben hogyan lehet lenyűgözni az igazgatót, hogy bekerülhessen a simem a magániskolába?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok mert még nekem se sikerült... hiába kajáltatom meg, előtte kipucolom a ház minden zugát, napközben elküldöm aludni a családot hogy frissek és üdék legyenek, mindenről gondoskodok hogy még pisilni se kelljen elmenniük közbe és mégse jön össze.... megvan a vacsi, beszélgetnek, megmutatom a ház részeit, és mégse...
2009. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem szinte mindig sikerül:D

fontos, hogy tiszta legyen a ház és legyen 1-2 szép bútor vagy kép a falon ezt úgy tudod megnézni, hogy van a simeknek az a szint, hogy mennyire éhes meg stb és van egy a környezetre is és ha az a maximumon van, akkor jó a szoba :D (bocsi,hogy ilyen körülményesen írtam le, de spanyolul játszom és nem tudom a magyar fordításban hogy van írva)

legyen finom vacsi!! olyan főzzön, aki tud is (sok pontja van belőle) és valami különlegeset, pulykát vagy tengeri kaját

adj neki kávét az pluszpont

és beszélgessen valaki mindig vele és "dicsekedni" csak mértékkel és az dicsekedjen,akinek van mire (szülők közül, aki többször lett előreléptetve munkában)

ja és nem árt, ha jól tanult a gyerek korábban

nah remélem segítettem:D jó szórakozást :P

2009. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket
2009. márc. 6. 19:41
 4/5 anonim válasza:
Nekem a ház bemutatása nem nyűgözi le az igazgatót, viszont mindig jó kaját csinálok, és a szülők komoly dolgokról beszélnek vele, és a legokosabb és legnagyobb gyerekkel is jót szokott mulatni, így nekem több plusz pontom is van.
2009. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hehe jó későn válaszlok már biztos sims3-mazol. Találtam egy oldalt www.mysims.hu és ezen belül a tipp tárban keress hozzá tippet (tuti, hogy van)
2009. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!