Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miben tér el a Sims3 a Sims2-től?

Miben tér el a Sims3 a Sims2-től?

Figyelt kérdés
Úgy értem, érdemes-e sims3 alapjátékot, vagy inkább sims2 kiegészítőket venni? Sims2 alapjátékom már megvan, de nem tudom eldönteni hogy megvegyem az évszokat és a háziállatokat vagy inkább csak a sims3 alapjátékot? És nagyon örülnék ha valaki leírná hogy miben jobb és újabb a sims 3 alapjáték a sims2-nél.Például vannak benne autók, állatok stb.?
2011. ápr. 27. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én soha nem játszottam a Sims 2-vel, de az biztos, hogy a grafikája jobb a Sims 3-nak. Másoktól azt hallottam, hogy jobb simeket lehet készíteni, és szabadon mehetsz bárhova a városban, amit a 2-ben nem. Állatok nincsenek, de autók vannak benne. Nekem kiegészítők nélkül is tetszett a 3, de azt hiszem, hamar meg lehet unni, kiegészítőkkel viszont nagyon jó. Bár sok hiba van benne, és jó gép kell hozzá, hogy szépen fusson, én akadozva is imádom. :) Októberben megjelenik egy állatos kiegészítő is hozzá. Úgy hallottam, hogy a Sims 2 kiegészítőkkel jobb, mint a Sims 3 alapjáték, de ha csak kettő kiegészítőt veszel meg, nem tudom. Lehet, hogy ha már megvan a 2, akkor érdemesebb ahhoz megvenni több kiegészítőt.
2011. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és ez lemaradt: [link]
2011. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyoon szépen köszönööm:))akkor eddig maradok a sims2-nél mert a gépemmel azért vannak gondok:D
2011. ápr. 28. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!