Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims2be terhes volt a csaj...

Sims2be terhes volt a csaj beírtam a kódot, hogy ikrei legyenek nem lettek ikrei egy másik családnál is megpróbáltam ott se sikerült mért?

Figyelt kérdés
a Kódot jól írtam be...nem tudom mért nem sikerül ... csak a pénzes kód sikerül ...helphelphelp
2011. ápr. 27. 19:39
 1/6 anonim válasza:

ctrl + fölfele nyíl, utána meg be írtad ugye bár hogy forcetwins, majd enter

nekem mindegyik kód működik, ha azt mondod hogy a pénzes működik, de ez nem, akkor nem tudom hogy mi lehet a baj, sajnálom.. :(

2011. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne használj kódot. Használj INSimenatort. Sokkal egyszerűbb, egy kattintás az egész, és minden csaláskódot helyettesíthetsz a megfelelő hozzárendelt tárggyal. Ott állíthatod be a teherbeesést, a terhesség hosszat, a születendő gyerekek számát. (persze azt hiszem csak 2 lehet max.)
2011. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:] <3
2011. ápr. 28. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Öm,nem lehet, hogy az volt a baj, hogy a városban nem írtál be a kódot? Szóval, amikor belépsz a városodba és látod a házakat meg minden, akkor oda írd be azt a kódot, hogy boolprop testingCheatsEnabled true. És most menj be a családhoz, és ha ekkor beírod a forcetwinset, akkor ikrei lesznek. (Ha jól tudom...) De lehet, hogy a boolprop-os kód nem kell :S Mindenestre én amikor ikreket csináltam, mindig bent volt!

14/L

(A boolpropos kódot úgy tudod kikapcsolni, hogy visszamész a városba, és ezt írod be: "boolprop testingCheatsEnabled false".)

2011. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ kipróbálom(:
2011. ápr. 30. 11:16
 6/6 anonim válasza:
Vagy azt is csinálhatod ami szerintem a legegyszerübb ,hogy miután megtörtént a "gyereknemzés" utána túrotortát eszik a sim és voálá :D ahogz meg ügye az kell hogy a főzés jártasságok a maxon legyenek csak akkor tudsz túrotortát csinálni. Vagy agyon tanultatod a simedet vagy kódozol ahozz ,hogy fel tudd húzni. Azt meg úgy tudod elérni ha bemész a szomszédságba és oda beírod ezt a kódot: boolprop testingcheatsenabled true . Ez után belépsz a családodbe és simán fel tudod húzni. Nekem bevált.
2013. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!