Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-ban a hunter-nek hogy...

Lacka998 kérdése:

WoW-ban a hunter-nek hogy lehet más petet szerezni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 19:40
 1/10 anonim válasza:
elvileg nem.
2011. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keresel egy stable master-t, oda berakod a mostani petedet, és elmész befogni egy másikat.
2011. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jobb klikk a pet képére dismiss ezzel elküldöd ha nem akarod megtartani
2011. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De én lich king-en játszom és még egy sincs(am hohógy lehet szerezni??).
2011. ápr. 28. 20:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha azt se tudod, hogy lehet szerezni, akkor miért az kérded, hogy hogy lehet másikat?


Nem tudom melyik fajjal vagy, de a kezdő hely utáni faluba, a hunter trainer-nél lehet felvenni a quest sorozatot.

2011. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már azt meg csináltam de nincs mellettem és eltünt a képe is.
2011. ápr. 29. 22:17
 7/10 anonim válasza:
mert van több beast mastery-s q-est is.. 3-4-et meg kell csinálnod hogy utánna befoghass egyet.. kédezd lfg-n h segíccsen valaki
2011. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ..Lara.. válasza:
Ha már megvan a decemberi kieg, akkor több peted is lehet egyszerre, ahogy nő a szinted, úgy lehet egyre több pet egyszerre nálad. Nekem most jelenleg 4 van 68-on. ha még csak egyet tudsz magadnál tartani, akkor Stable Masternél le tudod adni, és addig tudsz befogni másikat. Csak úgy tudsz állatot befogni, ha nincsen nálad aktív pet. Most már az első perctől fogva lehet a hunternek saját pet-je, nem kell lvl 10-esnek lenni, a trainer fog adni egy q sorozatot, és ha azokat megcsinálod, úgy kapsz egyre több képességet, hogy etetni/gyógyítani/cserélni tudd őket.
2011. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xXxkenesseyxXx válasza:
0%
Kezdj el cod-ozni ...
2011. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gazdilazi válasza:
de hol lehet felvenni a küldit jelenleg egy 15 törp hunterem van és nem tom felvenni a pet quetes-et?
2012. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!