Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Kapi Hospital-ban hiba volt...

A Kapi Hospital-ban hiba volt vagy nem, és ha hiba volt akkor tartozhatok?

Figyelt kérdés
Hali! Amikor felszálltam a buszra fertővásárhelyen akkor nem váltottam jegyet, hanem csak rámentem, hogy irány törjelábod, és kivitt! Most meg azt írja, hogy vegyek jegyet, jegyet meg nem tudok venni mert nincs érmém! Eddig ingyen utaztam bármikor most meg már nem! Ez egy bug hiba volt amivel visszaéltem vagy mi? És ezért, hogy ingyen utaztam küldhetne az e-mail címemre levelet hogy rendelni kell érmét?
2011. ápr. 29. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor regisztrálsz,akkor kapsz három jegyet ajándékba. Valszeg ezekből utaztál idáig és most elfogytak.
2011. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet! De én szerintem többször utaztam ki mint 3x! Nyertem az egyik kaparósorjegyen egy sünit! Lehetséges, hogy amikor elfogytak a jegyek, akkor a sünivel utaztam eg pár alkalmat, és a sünivel már nem lehet többet utazni?
2011. ápr. 29. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a sünivel utaztál volna.

Szerdán és szombaton ingyen lehet átmenni Törjelábodra. Lehet, hogy ez a két nap is bele esett. Úgy már egyből ötször mentél át a három helyett:)

Viszont tuti, hogy nem tartozol:) Inkább nem enged valamit, minthogy utólag hajtsa be:D

2011. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnyugtatók a válaszaid!
2011. ápr. 29. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!