Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Előbb telepítettem a Sim2-őt,...

Előbb telepítettem a Sim2-őt, és kiírta, hogy rakjam be a megfelelő Cd, meg stb. Segít valaki?

Figyelt kérdés
Szóval ezt írta ki: Please insert the correct CD-ROM, select ok and restart application. Tudna segíteni valaki? Nagyon nem értek hozzá..
2011. ápr. 30. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

1.Ha bolti akkor rakd be a Sims2 CD-t :D

2.Ha letöltött akkor keresned kell hozzá egy Crack-et (nézd meg, hátha csatolva van hozzá). Ha nincsen akkor gugli a barátod leszedésben/crackelésben.

2011. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letöltött, és én úgy emlékszem, hogy múltkor már crackeltem. Az az, mikor be kell rakni az egyik cd-t, amelyiken rajta van, és a TCMD-be át kell rakosgatni valamit, nem?:D
2011. ápr. 30. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már egyszer crackelted akkor lehet csak annyi a gond hogy asztalról akarod elindítani. Keresd ki a játék mappáját és próbáld onnan.
2011. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, az még múltkor volt, hogy crackeltem, azóta már letöröltem, mert nem indult. De majd most is megpróbálom, és akkor onnan indítom, nem az asztalról.Köszönöm a segítséged:)
2011. ápr. 30. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!