Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszottam régebben a Gates...

Krimax kérdése:

Játszottam régebben a Gates of Andaronnla és megint megjött hozzá a kedvem de amikor elíndítom a játékot akkor azt írja ki hogy a Hack védelem hibát fedezett fel. (204) és semmi áron nem megy megvan az a HsCleaner de nemjó ha valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nálam akkor jött elő mikor elindítottam a játékot és lezártam feladatkezelőben, utána nem engedett már vissza csak ha újraindítottam a gépet... lehet ez orvosolná nálad is a problémát. Ha nem jön be de nagyon szeretnél játszani írj a játék supportjára (nyiss jegyet) 1-2 napon belül válaszolnak és 100% hogy tudni fogják mi a gond :)
2011. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A következő 2 HackShield hiba:


* "There was a problem with the Hacking block function (203)"

* "There was a problem with the Hacking block function (204)"


megoldása:


Töltsd le EZT

Tömörítsd ki

Futtasd a HSCleaner.exe-t

Indítsd újra a gépet

Futtasd a játékot



Olvastam Goa fórumról .

Mellesleg nem érdekel lvl 70 pap eladó ?

sárkánycsontbot+18 (S)

pauldron szett (varrott) +18 - +13

SSS ékszerek :)

ha érdekel írj : roland.sarosy@gmail.com

2011. ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez egy sz@r játék, hagyd a francba...xD De egy vírus lehet a gépeden, telepítsd újra az op rendszered!
2011. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!