Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meliyk a legjobb GTA játék?

Dávidmester13 kérdése:

Meliyk a legjobb GTA játék?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb és legizgalmasabb GTA játék???
2011. máj. 1. 10:43
 1/5 anonim válasza:
kinek melyik tetszik. szerintem a 4 a legjobb de a San Andreas is elég jó
2011. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a San Andreas.Nekem az tetszik hogy van benne vidék is.A GTA IV-hez képest ebben van a legtöbb Easter Egg és sokkal több jármű van benne a GTA IV-ben még repülő sincs a rohadt terroristák miatt. .Most PS3-on játszom a GTA IV-vel, de nagyon hiányzik a San Andreas.
2011. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egyébként nekem a San Andreas van meg.
2011. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
San Andreas a legjobb, mert változatos és elég nagy a bejárható terület (erdő, falu, hegyvidés, kertváros, parkok, sivatag, nagyváros) sok jármű amik között van pl sugárhajtású gép ami asszem eddig egy gta-ban sem volt, van kombájn, légpárnás jármű, normális tank( nem olyan szar mint a vice cityben, sok fegyver, lehet úszni, van jetpack is, sok ruha, és rengeteg mód
2011. máj. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
GTAIV! nincs annyi hiba mint az előzőekben.van fedezékharc ami sztem nagyon jó amikor ilyen lövöldözős küldik vannak.el lehet menni barátainkall sok sok helyre .lehet taxizni utasként.lehet internetezni ahonnan a mobilunkra(a játékban) tudunk csengőhangokat és témákat venni xD komolyan! internetezésnél lehet híreket olvasni meg egy csomó vicces oldalt ráadásul a hírek az olyan hogy mikor megcsinálunk egy "komolyabb" küldetést pl:bankrablás ,helikopter lövöldözés, stb. akkor az benne lesz a hírekbe és úgy írják hogy egy: "fehér embert keresünk ,szemtanúk szerint bevándorló és akcentussal beszél" és így lehet utalni hogy ugye mi tettük.sőt a gépezésnél van ilyen társkereső oldal ahonnan barátnőket szerezhetünk.lehet TV-zni is,dartsozni,bowlingozni ja és NORMÁLIS HIVATALOS MULTIPLAYERE VAN nem úgy mint annak a ratyi GTAIII-nak és a multiba legalább van miért játszani.szinteket lehet lépni(10 szintet) pontoka szerezni szoval van fejlődési rendszer és a telefon is jobban nézz ki nem olyan téglatelefon xD és a kódok is jobbak mert nem kell bénázni ott gyorsan a billentyűzettel hogy beirjuk a kódokat hanem rögtön telefon rákatintunk a már elmentett kódra a telefonon és KÉSZ!
2011. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!