Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA IV-ben milyen érdekességek...

GTA IV-ben milyen érdekességek vannak?

Figyelt kérdés
Én is tudok párat csak iváncsi vagyok, hogy ti mit fedeztetek fel.
2011. máj. 1. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 1-et felfedezte, ha nagyon gyorsan mész motórral és leugrasz akk nagyot repűlsz
2011. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Taxit le lebet inteni. Metrózni is lehet. Internetezi
2011. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
taxiba mikor ülsz(utasként) bal klikkel ki tudod törni a taxi üvegét.ez azért poénos szerintem mert Niko mikor ott ül hátul taxis vezet te meg kitöröd szerencsétlen üvegét hogy jobb legyen a kilátás meg a fegyvert is mikor szintén taxiba ülsz utasként, ki tud lógatni hogy lássák bűnöző ül benne.ja és meg kell ölni benne 200 galambot XD amiért utána jár valami olyan mint a VC-be a csomagok vagy mint a SA-ba a grafitik
2011. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A város szive.egy easter egg amit a "szabadság szobor"belsejében lehet találni.videó az ominózus részről itt: http://www.youtube.com/watch?v=lc5MRXY7t3A
2011. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
m az az Easter Egg?(a GTA-ban azon kívül hogy húsvéti tojás) az előzőtől kérdezem
2011. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez az Easter Egg: [link] Amúgy ezekről tudok.Én inkább olyesmikre gondoltam hogy amikor a TBOGT-ban berugsz a Szabadság Szobor belsejében találod magad vagy a Middle Parki tó közepén.
2011. máj. 1. 14:55
 7/8 anonim ***** válasza:
jaaaa most már értem. kösz ,előző.
2011. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zozla válasza:
A telefonon a paper csegőhang a gta 3 kis készüléknek a hangja
2022. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!