Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miről szól a Devil May Cry4 négy?

Miről szól a Devil May Cry4 négy?

Figyelt kérdés

Úgy is kérdezhetném,hogy mi a története!

Légyszi részletesen! :)


2011. máj. 1. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Olvas el a képregényt vagy nézd meg a rajzfilmet!

=D

2011. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Majd meglesz,de légyszi komolyan írjátok le!
2011. máj. 3. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
tudtommal az anime a 3 után és a 4 előtt játszódik, amúgy meg arról szól az egész, h dante kezdetben "ellenség" mivel megöli a rend főpapját, ekkor kerül a képbe a játék főszereplője nero(1-2 helyről azt hallottam h dante unokaöccse de nem biztos) és elkezdődik a hajsza dante után, később nero megszerzi yamatot ami vergil-é volt, és később azzal pusztítja el a rend főpapját. nagy vonalakban ennyi a játék, de szerintem vidd végig :D
2011. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi,amúgy végigvittem,na de miért akarja mindenki elpusztítani azt a főpapot?!??!! XD

Mi mi az a hatalmas szobor?

2011. máj. 4. 09:23
 5/8 anonim ***** válasza:
mert a főpapot megszállottan megakarta szerezni Sparda(dante apjának) az erejét és emiatt, mert rájöttek, hogy világ uralmat akar, a savior(a szobor) az meg csak 1 eszköz, hogy elnyerje a városban élők bizalmát, mivel a pap kinyitott 1 démon kaput, hogy azon keresztül átjövő démonokat elpusztítsa, így elnyerve a városlakók bizalmát
2011. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
főpap*
2011. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert már az a vége én pont akkor töröltem le X(
2011. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2011. máj. 4. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!