Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Quake 3 multiplayer?

Quake 3 multiplayer?

Figyelt kérdés
a quake3-hoz van multiplayer? ez az elsődleges kérdésem.2. ha van akkor játszanak még egyáltalán vele ,vannak esetleg magyar szerverek,vagy már magyarok se játszanak vele? aki játszik vele és ismeri a multiplayert írja le légyszi mert tudom hogy nem egy új játék de azért érdekelne mert lehet hogy felrakom haverommal:)
2011. máj. 1. 12:15
 1/9 Dawee♫ válasza:

hali

van multi és játszanak vele és nincs magyar szeró,a játék kezdésekor kér 1 serial key-t hogy multizz és én leirom h mi az:TSBA-7CCG-DPWP-B2LT sok szerencsét

2011. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jaj, gyerekek. Ott a Quake live, ingyenes, és még telepíteni sem kell, böngészőben elfut.
2011. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, link: [link]
2011. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz mindenkitől holnap kipróbálom:D
2011. máj. 1. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:
amugy nemkell beirni nekem a cd keyt csak accept és cső:)
2011. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Quake Live-val csak az a baj, hogy nálam például nem hajlandó betölteni.
2013. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már nem ingyenes a quake live, de a quake champions még lehet, hogy az lesz. (csak ha valakit még érdekel a téma)
2016. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valakit érdekel a téma, az magától rá fog jönni és nem egy 5 éves kérdés alapján ogja elkezdeni.
2016. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 retzehcekh válasza:
szerintem egy teljesen hasznos hozzászólás volt, a Tiéddel ellentétben
2016. nov. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!