Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért mindenki warezzal...

Miért mindenki warezzal kapcsolatosan kérdez?

Figyelt kérdés
Olyan idegesítő... Vedd meg eredetiben, és akkor nem lesz gond!
2011. máj. 3. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok a gyökér. Én sem értem. Az egy dolog, ha valaki warezol, igazából az nem érdekel, csinálja úgy, ahogy akarja, de amikor utána meg sírnak mert valami nem működik, meg nem tud multizni, stb, és még ő van felháborodva, na az már bicskanyitogató kategória nálam. Ez olyan, mintha ellopnám valkinek a mobilját, aztán meg visszamennék és felháborodva leosztanám, amiért nem tudom a pin kódját. Ha valaki warezol, akkor vállalja, hogy nem fog minden hibátlanul működni.
2011. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg amikor odaírja a kis tetű, hogy Fontos! Szerintem az fontos, hogy megvegye, vagy hogy ne dumáljon.. Aki az ilyennek válaaszol, az segíti a kalózkodást.
2011. máj. 3. 15:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%-ban egyetértek az elsővel, én is pontosan így vagyok vele. Aki béna még lopni is, az vegye meg.
2011. máj. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is teljes mértékben egyet értek az elsővel.Ráadásul ha valamilyen oknál fogva a rendőrség bekopogna egy warezoló házába, átellenőriznék a gépét és találnának rajta pár tört játékot, azért nem kis büntetést is kapna, mivel úgy is mondhatom, hogy lopta a játékot a netről.
2011. máj. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző, az a baj, hogy a magyar jogszabály értelmében warez játékok letöltését NEM tiltja a törvény, csak a feltöltést. Ez torrent esetén azt jelenti, hogy mindenképpen büntetendő (mert egy keveset mindenképpen visszatöltesz), de ha egy ingyenes warez oldalról töltesz, azzal te nem követsz el jogsértést (csak ha töltöd fel). Ha viszont fizetsz érte hogy letölthesd (azaz ellenszolgáltatást nyújtasz), akkor a letöltés is büntetendő. Különös dolog ez :D
2011. máj. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez a filmeknél, zenéknél van így... A játéknál már a letöltés is bűn. Erről sok kiadó nyilatkozott már, sőt, fejlettebb országokban még felvilágosítás is volt ezzel kapcsolatban!
2011. máj. 5. 13:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont hogy itt, Magyarországon, egy játék ingyenes letöltése nem számít plágiumnak, míg egy zeneszám, film, egyéb szellemi termék illegális letöltése, birtoklása igen. Viszont az illegális tartalom tárolása, legyen az akármilyen, igen.
2011. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Romániában élek.

Kinek van pénze játékra?

Az embereknek alig adnak pénzt, így letölteni szoktam.

Bár tényleg köcsögség kiakadni azon, hogy nem megy.

2011. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

engem is idegesítenek hogy: "nem indul, lefagy a gépem, kiír egy hibaüzenetet"

de az embereknek joguk van kipróbálni a teljes játékot.

manapság annyi unalmas csak grafikára fókuszáló sz@rokat adnak ki.

ha tetszik neki ígyis-úgyis megveszi a multiplayer, kézikönyv, támogatás miatt.

2011. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

21:48: Sajnos nincs igazad, mert egyrészt joguk nincs kipróbálni (te se harapsz bele a kenyérbe a boltban, hogy "kipróbáld"), másrészt nem veszik meg. Inkább jönnek azzal, hogy nincs pénzük rá. Persze 150k-s gépre, meg 80k-s konzolra van, de egy 10k-s játékra nincs (láttam már olyat is, hogy egy 890(!!) forintos játékot nem akart megvenni, mert nincs pénze rá). Meg akik konkrétan kijelentik, hogy lesza.... az egészet, ha letöltheti, akkor minek vegye meg.

Persze vannak kevesen, akik tényleg csak azért töltik le, hogy kipróbálják, és meggyőződjenek róla, nem nagyobb-e a hype a játék körül, mint ami benne, de sajnos tényleg ők vannak kevesebben.

2011. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!