Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mafiában (szgpes játék)...

A Mafiában (szgpes játék) hogy lehet megnyitni a konzolt?

Figyelt kérdés
Mert a cheatland-ben azt írták h a konzolba kell beírni a cheateket de sehogy sem tom megnyitni a konzolt... Ha meg nem a konzolba kell beírni a kódokat akkor hova?
2011. máj. 4. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Most az 1. vagy a 2. részre gondolsz? Mert mindkettő kijátszható kódok nélkül könnyedén...
2011. máj. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az 1 re gondolok

tudom h kijátszható csak tegnaő már nagyon felidegesített az eghyik páélya... na mind1 am amikor a morelot kell kinyírni a dokkoknál hol találom meg?

2011. máj. 4. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Morellot a dokknál. Kedvenc pályám. :D Elsőre én is sokat szenvedtem vele, ma már tíz perc alatt megvan, kód nélkül. Biztos találsz youtube-n videot ezzel kapcsolatban is. Most próbálom felidézni emlékezetből. Szóval elbújsz a kocsid mögött a bejáratnál, leszeded a teherautóból lövőket, vigyázz, balra lesz egy a fűben is. Használd fedezéknek a kocsid, vagy jobb kézre az őrbódét. Aztán minden lehetséges fegyvert szedj fel és indulj el. Maradj az út bal szélén, jönni fog megint teherautó pumpgunosokkal. Leszedhetőek a géppuskával könnyedén, Majd ahogy tovább haladsz bal szélen, jobbkézre falecek (vagy mik) lesznek. Onnan egy csávó fog lőni az épület emeletéről, leszedhető, egy másik pedig közelít hozzád, szintén leszedhető. Ha ezek is megvoltak, visszamész a bal szélre és mész a házak mögött. Még amikor elindulsz, egy lőni fog hátulról, egy vagy kettő pedig kiugrik az első nyíláson a menetirányból. Ha ezeket is leszedted, ugyanúgy maradsz a balszélen, végigmész a műhelyek mellett. Leghátul lesz egy faház, ott ketten lőnek, leszeded, puskát elveszed. Faháztól picit visszább lesz egy másik ház, ott benn figyel egy mesterlövész, leszedhető ha bemész a házba és megleped. Ott azt hiszem van élet is. Felveszed. Ha a mesterlövészt kinyírtad, a puska elvehető tőle, leszeded vele az utolsó és az utolsó előtti (ez nem biztos) daruból a többi mesterlövészt. Ne közelíts a daru felé, mert a daru és a ház közötti raklapok között bújkál egy tommygunos szintén... Vagy leszeded őt is, vagy távolról, hangsúlyozom távolról belelősz az ott álló tartály szerelvényekbe, amik így felrobbannak. Aztán odamész a vasúti szerelvényekhez (baloldalt), lesz ott kettő. Na most hirtelen nem tudom, hogy a váltót át kell-e állítani vagy nem...minden esetre először állítsd át és vedd ki az első kocsi elől az akadályt had guruljon. Ha ez nem fog jó helyre gurulni (bele a hangárba vagy mi az), akkor a másik szerelvényt is gurítsd el, csak már állítsd vissza a váltót. Most nem emlékszem, hogy a másik szerelvény is elgurítható-e...de azt hiszem igen. Ha belement végre az épületbe a szerelvény, odamész, bejátszás következik és elmenti. Utána két lehetőséged van:

1.) Szerzel egy teherautót és bezúgatsz, elütsz mindenkit (tolatással a legegyszerűbb). :D Nem árt ha sok életed van hozzá, de így is előfordulhat, hogy felrobbantsák a kocsit a benn lövők.

2.) Bemész gyalog. Kilövöd a bejárattól balra állót, elmész utána jobbra a raklapok között. Ott is bujkál majd 2-3 pumpgonos, figyeld az árnyékukat, türelmes legyél, ha megölnek sem kell előről kezdened a pályát. Végén ott lesz a nagyfőnök is, kinyírod, életed felveszed és valami teherautót elkötsz (nehezebben állítják meg a kapunál) és elmész. Ennyi az egész. Gyakorlás és kitartás kérdése.

2011. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, nagyon sokat segítettél:D egyből ment, am már mindenkit kinyírtam csak még arra nem jöttem rá hogyan kell kinyitni annak a raktárnak az ajtaját:D

köszi szépen még egyszer!

2011. máj. 4. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!