Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudol nekem mondani valami jó...

Tudol nekem mondani valami jó játékokat amit érdemes le tölteni?

Figyelt kérdés
minden fajta lehet
2011. máj. 6. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
tudok
2011. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tudol? tudok hát (az elözö vagyok bocs)far cry 2 assassin's creed-ek GTA 4 (GTAIV) need for speed -ek world racing 2 call of duty-k riddick MOHA crashday quake 4 max payne-ok crysis TIME SHIFT!
2011. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen amúgy feltalálták a mondatókba a veszőt jó lenne ha te is használnád :D:D
2011. máj. 6. 19:33
 4/9 anonim ***** válasza:
"a mondatókba a veszőt" x) Há ín ezzel meg úgyvagyolok hoggy örüjj néki hoggy válaszoltt eggyáltalán...
2011. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mondtam az elején hogy kösz
2011. máj. 6. 20:59
 6/9 anonim ***** válasza:

"tudol? tudok hát (az elözö vagyok bocs)far cry 2 assassin's creed-ek GTA 4 (GTAIV) need for speed -ek world racing 2 call of duty-k riddick MOHA crashday quake 4 max payne-ok crysis TIME SHIFT!"


Igen, sok jó és híres játékot felsoroltál, de néhányat még kihagytál.

Doom 3-4 (a 4 nemsokára jelenik meg) , F.E.A.R. 1-3. , Mass Effect 1-2 , World of warcraft + kiegek. , Dead space 1-2 stb...


A dead space-t azért ajánlom a legjobban, mert az egy kivételesen jó játék!

Miért?

Mert egy csomó zavaró tényezőt kivett a játékból, amik eddig zavarhattak...

Pl. az életet nem a képernyőre írja ki, hanem a ruhád jelzi, a töltényeket sem a képernyőn írja ki, hanem a fegyvereken egy hologram. Igazából a képernyőn semmi sincs, tehát nincs zavaró tényező, mind a többi játékba, cod, cyrsis, stb... AZOK IS JÓK, CSAK NEM A LEGJOBBAK :D

A dead spacenál még a karakter nézet is jobb, a karakterünk jobb felső oldalán helyezkedik el a kamera, tehát olyan mind egy film. Nagyon élethű játék, ráadásul horror, ami még egy lapáttal rátesz arra, hogy kiváló játék.

A kövi. játék, amit kiemelnék:


Call of duty: Black Ops

Miért?

Mert ahhoz képest, hogy az előző 6 rész ugyanolyan stílusba /sztoriba/ játszódott, e részén sikerült akkora újítást csinálni, hogy azonnal 2011 (eddigi) legjobb játéka lett! (azt hozzátenném, hogy a cod-ok egy igen híres /világhírű/ játék, mivel 2010 legnagyobb játéka is cod: call of duty: modern warfare 2


A kövi. játék, amit kiemelnék:

Max Payne 1-2

Miért?

A kameranézet és a lassított kameranézet, meg a jelenetek miatt!


A kövi. játék:

Doom 3-4

Miért?

Mert az 1-2 rész (ami nem a legjobb grafika volt), ha szabad így fogalmaznom, ku*rva jól megcsinálták a 3-4. részét. Grafikában óriási nagyon fejlődött és ez miatt a horrorisztikusság is sokkal jobban fejlődött!!!


Asszem ezek azok a játékok, amiket érdemes külön kiemelni, mert valamiért TÖKÉLETESEK.


Ezeket ajánlom...

2011. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen köszi köszi
2011. máj. 7. 10:13
 8/9 A kérdező kommentje:
dead space melyik részét töltsem le
2011. máj. 7. 10:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Doom 3 mikor adták ki ?
2011. máj. 7. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!