Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farming simulator 2011 ben...

Farming simulator 2011 ben mit lehet kezdeni a szalmabálákkal, azon kívül, hogy a tehenek alá való?

Figyelt kérdés

Most kezdtem és még az elején tartok,így nem igen van még pénzem présgépet venni.Kombájnnal learattam,amit találtam.

Mit lehet kezdeni a szalmabálákkal azon kívül,hogy a tehenek alá lehet szórni?Ha csak a tehenek alá való,akkor most nem vennék még bálázó gépet,előbb kaparok össze kukorica kombájnra.


2011. máj. 6. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az elején ne törődj a szalmával, én se törődtem.

A legelején csak ültess, arass és add el. És külön arató kombájnt se kell venni, elég egy vágóasztalt az pedig fillérekbe kerül. az a 2 kombájn bőven elég oda amit alapból ad, és először (szerintem) traktorokat illetve, vetőgépet, valamint tárcsát érdemes venni a gyorsabb művelés miatt, a kombájn úgyis max 15 perc alatt lezúzza a közepes méretű földeket is.

2011. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 FD God válasza:
a szalmával ne törödj majd ha már jó sok pénzed és földed van akkor jöhet a szalma majd ha lessz pénzed mert a bálázó is sokba kerül elöször vető gépre meg eke,tárcsa stb ilyenekre költs am a teheneken kivül másra nem nan tod használni
2011. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


Eddig csak egy platót vettem,abból is a legnagyobbat.

Most traktorra szedek össze.Nagyobb gépekhez már erősebb trakec kell. szántás előtt is meg utána is kell ugarolni?? vagy csak elég 1x? szántás előtt nem igen szoktam,csak vetés előtt.

2011. máj. 7. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!