Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Lara Croft Tomb Raider...

A Lara Croft Tomb Raider Anniversary-hoz belinkelnétek honnan tölthetem le a skin editort vagy vmi hasonlót?

Figyelt kérdés

Láttam youtube-n mindenféle skint többek közt Lady Gaga kinézetűt is és én is kreálni akarnék egy saját Lara-t, h kicsit egyénibb legyen a játék.:D

Ui: Láttam egy videóban, h arannyá változik, azt hogyan csinálta meg? Lehet animálni is a karaktert?

http://www.youtube.com/watch?v=YdGyoS1FaIU

(1:02-1:23-ig alakul át arannyá)


2011. máj. 8. 23:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A google jó barátod :D

[link]

egyébként játszottál is a játékkal vagy csak az első pályát vitted végig? :D mert a Midas résznél ha beleugrasz a tenyerébe akkor változik arannyá, egyébként ez az öltözék elérhető lesz ha teljesíted az összes követelményt (Time Trial, összes lelet összegyűjtése)

Használati utasításért használd a google-t.

2011. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!