Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox360-at mennyibe kerül...

Xbox360-at mennyibe kerül kicsippeltetni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Xbox360-at flashelni szokták... Amúgy gőzöm nincs, menj be egy szakboltba!
2011. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vedd a gamet, fas*paraszt!
2011. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

pff-.- gratulálok. most írhatnék normális válszt is, de nem fogom fárasztani magam miattad-.-

Előzőnek köszi :)

2011. máj. 10. 20:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem kezdem el magyarázni hogy a magadfajták döntik romba a magyar gamerkultúra "'tornyát".
2011. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 42%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:31


Ebben teljes mértékben igazad van. Viszont attól, hogy itt idegeskedsz, még nem fogja megvenni eredetiben a játékokat! Ha okosabb lennél, fűznél hozzá érveket is, hogy miért éri neki megvenni.


Pl.:

- kapsz a játék mellé egy magyar nyelvű kézikönyvet

- ki tudod tenni a szobádban a játékot ábrázoló DVD tokot, ami tök jól mutat

- nem kell letöltened a játékot mindenféle torrent/warez oldalakról, ezáltal csökken annak az esélye, hogy összeszedj mindenféle vírust vagy kémprogramot

- nem kell az Xbox360-odat flashelni, ezáltal az élettartama sokkal hosszabb lesz

- és nem utolsó sorban a garancia is megmarad, ha flasheled, akkor azonnal buktad!


Kb. ennyi érv szól az mellett, hogy miért érdemes eredeti játékokat venni. Ezek után rajtad áll a döntés, hogy élsz vele, vagy sem :)

2011. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ, és én is tudom ezeket, h tök jól mutat a tok, meg minden, de nekem nincs pénzem 12000ft-okat kiadni azért, amit ingyen is megkaphatok. am meg azzal, ha megveszem nem a magyarokat támogatom. Vagy főleg nem a magyarokat.
2011. máj. 11. 07:11
 7/9 anonim ***** válasza:
"Nem a magyarokat támogatom" Ha magyar lenne is letöltenéd, ha meg a külföldi nem jó, akkor miért játszol vele, te tetvedék. Amúgy ismered a Crysis Warheadet? Azt is magyar csapat fejlesztette, él megvan a polcodon? Nem hiszem, szerintem azt is letöltötted.. Ne hazudj, hogy nem.. Mondom, az ilyenek nem érdemlik meg hogy játsszanak, mert egyik ilyen, másik olyan érveket hoz fel, de ez egyik sem válasz a lopásra.. Ennyi..
2011. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mivan? Nem tudom követni a logikád. Ez a ha magyar lenne, akkor se tölteném le, és hogy jött hirtelen az, h a nemmagyar meg nemtetszik? Az a magyar játék nemtom, h mi de nem, nemjátszottam vele, viszont le se töltöttem. Am meg nem szoktam töltögetni, de nem fogok 12000ket kiadni egy játékra. azt meg nem értem, h miért kell neked ennyi diszlájk és ha ennyira zavar valami:

a, fogd be a pofád, mert senki sem kiváncsi rád, normális kérdés volt, rohadtul nem erre válaszoltál

b, írj egy normális kifejtős választ, amiben nem szerepel a tetvedék a faszparaszt szó.

Am meg most nem fogok elkezdeni politizálni, de fogadnék, hogy nem azt a pártot támogatod, ami a magyarság oldalán van, mert nem ott vannak ilyen "nagyarcok." na tényleg nem politizálok, csak megemlítem.

2011. máj. 11. 16:52
 9/9 A kérdező kommentje:
És basszus rohadtul nem ismersz, nekem nagyon fontos a magyarság. annyira gáz vagy, h pont nekem írod. és ha annyira magyar ez a játék, miért is nem adtak neki egy normális magyar nevet, miért lett Crysis Warheadet?
2011. máj. 11. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!