Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Naszoval lenne egykis gondom...

Vajger Roland kérdése:

Naszoval lenne egykis gondom a prototype al 100% osan feltelepitettem és be crackeltem . Elindittom a játékot minden szép és jó de a töltésnél bevillan egy szurke háttér és Azt irja ki hogy a Windows hibát észlel ezért leál .!?

Figyelt kérdés

ja és probáltam állitani a grafon letettem min re feltettem max ra sehogy se jó


kérlek irj ha van ötleted mi a baj !


2011. máj. 21. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Frissítsd a Directx-t és a graff kártyád illesztő programját.Ha így sem jó akkor csak egy baj lehet de nem mondom meg hogy mi.Warez-ben nem segítek majd jön valaki más aki igen.
2011. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké kösz szépen !
2011. máj. 21. 15:06
 3/5 A kérdező kommentje:
nem lett jó -.- :S
2011. máj. 21. 21:00
 4/5 anonim válasza:

Én még crac kelni

se tudok

2011. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A crackelés egyszerűen annyiból áll,hogy az .exe-ét amivel indítod a játékot ki cseréled egy módosított,hekkelt verzióra ami által nem kér (eredeti) lemezt vagy/és cd kulcsot...Ennyi


Viszont az ilyen módosított .exe-ék sok esetben nagyon instabilak,bugosak és olyan problémákat eredményezhet mint például a kérdezőnél.Le fagy a játék,hiba üzenettel ki lép vagy el sem indul.Esetleg nagyon laggol annak ellenére hogy minden meg van ami a játéknak kell és minden frissítve van..stb

Ezt mind a "crack" vagyis a módosított .exe okozhatja.


Sokan hivatkoznak konzol vs. pc témában arra hogy a konzol jobb mint a pc mert a játék,nem laggol,nem fagy le,nincs hiba üzenet..stb..Az igazság az hogy a PC is van olyan stabil és megbízható mint a konzol játék és néha meglepően gyenge gépen is elfutnak (persze nem maxon) csak eredetivel kell játszani nem crack-el..Nah de már nagyon eltértem a témától XD


Szóval a kérdezőnek a válaszom az hogy használj másik crack-et vagy vedd meg.


crack-et találsz itt:


[link]

2011. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!