Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek? Az Xbox360-omon...

Mit tegyek? Az Xbox360-omon régebben le tudtam játszani másolt filmeket, de most ezt írja ki:

Figyelt kérdés
Can't play this content because it contains audio or video with an unsupported codec.
2011. máj. 23. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is szoktam így járni a full HD tv-mel, mostanában szinte mindig.

NEm tudja kezelni az Xboxod vagy a video kódolást, vagy az audio formátumot.Meg kell nézden, mi a filmek ezen formátumai.

Pl. A mi full hd tv-nkj nem tudja kezelni a DTS hangrendszert, csak AC3-at és nem tudja az MPG4-et kezelni.

2011. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem támogatott codecü a film!
2011. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is szoktam így járni a full HD tv-mel, mostanában szinte mindig.

NEm tudja kezelni az Xboxod vagy a video kódolást, vagy az audio formátumot.Meg kell nézden, mi a filmek ezen formátumai.

Pl. A mi full hd tv-nkj nem tudja kezelni a DTS hangrendszert, csak AC3-at és nem tudja az MPG4-et kezelni.

2011. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még mielőtt itt belemennénk a formátum témába, le van töltve az ingyenes video codec a live-ról?
2011. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen. Már vagy egy éve letöltöttem, és ment is minden rendesen, de pár hónapja nem engedi lejátszani a filmeket.
2011. máj. 26. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy letöltötted, de próbáld meg még egyszer. Én is letöltöttem már, és azóta megint le kellett. Profiltól is függ, mert nem működik minden profillal, csak amelyikkel letöltötted. De ha tényleg nem jó, akkor a video formátumával van a gond, ahogy fentebb írták. Ezt néhány esetben simán át tudod konvertálni egy progival, néha nem.
2011. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!