Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nekem 1 xbox 360-am van az a...

Nekem 1 xbox 360-am van az a baja most már, hogy ha bekapcsolom akkor csak fekete-fehér színeket játsza le. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Szerintem az lehet hogy a netkábelt bedugtam az xbox-ba aztán asszem drashboard-ot töltött le. Aztán csak 4 gb-os és kevés a hely.Szerintem kitörölte a profilom meg a joystick-kal nem tudom bekapcsolni.
2011. máj. 24. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálom értelmezni a kérdésedet, nehezen megy:D

A szinhiba szerintem a kábel kicsúszása miatt lehet, ellenőrizd, hogy megfelelően csatlakoztattad a tv-hez és az xboxodhoz, meg hogy ha RCA kábelt használsz,akkor a megfelelő állapotban legyen a HDMI-TV kapcsoló a TV-hez igazitva.

A kontrollerhez meg azt tudom javasolni, hogy van az XBOX előlapján egy kicsi kb. fél centiméteres kör alakú fehér gomb, meg van egy ugyanilyen a kontrollered tetején az elemtartónál. Kapcsold be a gépet és nyomd le mind a két gombot egyszerre, ekkor elvileg újrahangolja a kontrollert a géphez. Ez akkor jó, hogyha pl. a haverod átjön a kontrollerével és ő is játszani akar a te gépeden.

A 4GB szerintem elég kell, hogy legyen, amikor frissiti az op. rendszert a gép internet-kapcsolat észlelésekor, nem hinném, hogy többet szedne le pár-száz megánál, de ha nem lenne elég hely, nyilván kiirná.

2011. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szín a kábel miatt van, nézd meg a settings-ben mi van, esetleg állítgasd addig, hogy jó legyen. A controllert meg szinkronzizáld a boxal. A legegyszerűbb módja (van ugye a gombnyomós, amit fent írnak), ha bekapcsolod a boxot, majd a töltőkábelt bedugod a kikapcsolt controllerbe.

Az update nem töröl semmit, és 4 gb sem kell neki, mivel rendszermemóriába megy. Amúgy flashelt a gép?

2011. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem flashelt. Bocs, hogy hülyén írtam le a kérdést csak nagyon siettem de köszönöm a válaszokat. Most már sikerült megoldanom a problémámat.
2011. máj. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!